کد خبر: ۱۰۰۰۸
۲۳ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۹
پیگیر حقوق بانوان و حفظ کرامت آن‌ها هستیم، از مسولین فراجا خواسته ام گزارشی از علل حادثه و کلیپ‌های منتشر شده در فضای مجازی به معاونت ارسال کنند.

معاون رییس‌ جمهور در امور زنان و خانواده از پیگیری ویدئوی منتشره درباره رفتار ماموران یگان ویژه هنگام دستگیری یک زن خبر داد و گفت: از مسولین فراجا خواسته ام گزارشی از علل حادثه و کلیپ‌های منتشر شده در فضای مجازی به معاونت ارسال کنند.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از ایسنا؛ انسیه خزعلی گفت: در زادروز میلاد رسول رحمت قرار داریم، کسی که کرامت زن را نهادینه کرد و رفتار‌های بی نظیر ایشان با همسر، دختر و زنان عصر وحی الگو و بی نظیر است، در تعامل با زنان در ایران اسلامی نیز بی احترامی از هیچ گروه یا سازمانی پذیرفتنی نیست.

واکنش «انسیه خزعلی» به فیلم بازداشت یک زن توسط ماموران یگان ویژه

وی با بیان اینکه فراجا همیشه حامی مال و ناموس مردم بوده است، اضافه کرد: پیگیر حقوق بانوان و حفظ کرامت آن‌ها هستیم، از مسولین فراجا خواسته ام گزارشی از علل حادثه و کلیپ‌های منتشر شده در فضای مجازی به معاونت ارسال کنند.

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده بر این نکته نیز تاکید کرد که بی شک اگر خطایی روی داده باشد، باید با مامور خاطی برخورد شود، قطعا معاونت ریاست جمهوری در امور زنان با همکاری مراجع انتظامی ورود کرده و به منظور دفاع از حرمت و کرامت زنان پیگیر خواهد بود.

خزعلی این را هم گفت که این امر نباید به کلیت نیرویی که مدافع امنیت کشور است و دلسوزانه از جان و ناموس مردم دفاع می‌کند خدشه وارد کند.

به گزارش ایسنا، در پی انتشار ویدئوی مذکور، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت نیز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که دستور ویژه‌ای مبنی بر رسیدگی به این موضوع از سوی سلسله مراتب فرماندهی صادر شده است و پلیس ضمن اقدام در خصوص تامین امنیت شهروندان خود را مکلف به پاسخگویی می‌داند و رفتار‌های خارج از ضوابط و مقررات را به هیچ وجه تایید نمی‌کند و در صورت وقوع هرگونه تخلف برابر قوانین و مقررات با متخلفان برخورد خواهد کرد.»

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر