کد خبر: ۱۰۰۲۷
۲۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۲
فرمانده انتظامی شهرستان ارومیه:
«نیما شفق دوست» در پی تجمعات اخیر در ارومیه کشته نشده است. وی حدود سه هفته پیش با علائم گاز گرفتگی توسط حیوان (سگ) به یکی از مراکز درمانی ارومیه مراجعه کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان ارومیه گفت: انتشار خبر فوت یک نوجوان اهل این شهر در تجمعات اخیر کذب و یک عملیات روانی برای گمراه کردن افکار عمومی است.

به گزارش اکوپل نیوز، سرهنگ حسن شیخ‌نژاد روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه رسانه‌های معاند با پمپاژ اخبار دروغین در بین مردم و عملیات روانی سعی در گمراهی مردم دارند، اظهار کرد: رسانه‌های معاند مدعی شدند که فردی به نام «نیما شفق دوست» در پی تجمعات اخیر در ارومیه کشته شده، که کاملا کذب می‌باشد.

مرگ یک نوجوان در تجمعات ارومیه صحت ندارد/ گاز گرفتگی توسط سگ دلیل مرگ بوده است

وی با تاکید بر اینک منافقان و معاندان با نیات شیطانی خود همیشه بدنبال ایجاد تفرقه و تشویش اذهان عمومی هستند، افزود: با بررسی‌های صورت گرفته، مشخص شد نامبرده حدود سه هفته پیش با علائم گاز گرفتگی توسط حیوان (سگ) به یکی از مراکز درمانی ارومیه مراجعه و پس از درمان اولیه به درخواست خود از ادامه مداوا و بستری شدن در بیمارستان خودداری کرده و به منزل مراجعه و چند روز بعد به علت شدت عفوفت در محل گاز گرفتگی، فوت می‌کند.

فرمانده انتظامی شهرستان ارومیه با بیان اینکه امروز پلیس اشراف کافی بر دشمنان و توطئه‌های آنان دارد و هرگز اجازه نخواهد داد که معاندان به امنیت مردم خدشه‌ای وارد کنند، گفت: قطعا خواب و خیال خام دشمنان برای ناامنی کشور هرگز تعبیر نمی‌شود و نیرو‌های پلیس در صیانت از امنیت و آرامش کشور لحظه‌ای درنگ، عقب نشینی و یا تعلل نمی‌کنند چراکه ما سرباز ولایت و خادم مردم عزیزمان هستیم.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر