کد خبر: ۱۰۱۰۹
۰۲ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۵
طرح برخی حواشی در فضای مجازی جهت تشویش اذهان عمومی اعم از لخت کردن دانش‌آموزان هنرستان دخترانه صدر برای بازرسی، زدن دانش آموزان با کمربند و... صحت ندارد.

معاون مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش توضیحاتی پیرامون اتفاق رخ داده در هنرستان دخترانه صدر تهران ارائه و فوت یک دانش‌آموز در این اتفاق را قویا تکذیب کرد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از ایسنا؛ علی تیرگیر در این باره اظهار کرد: امروز به علت به همراه آوردن گوشی تلفن همراه به مدرسه و تاکید مدیر مدرسه برای رعایت قوانین، پروتکل‌ها و آیین نامه اجرایی مدارس مبنی بر الزام عدم به همراه آوردن تلفن همراه به مدرسه، یک درگیری میان برخی دانش‌آموزان و چندتن از والدین که در مدرسه حضور داشتند با کادر مدرسه رخ داد.

دانش آموزان هنرستان دخترانه صدر تهران بازداشت نشده‌اند/ لخت کردن دانش‌آموزان صحت ندارد

وی افزود: طرح برخی حواشی در فضای مجازی جهت تشویش اذهان عمومی اعم از لخت کردن دانش‌آموزان برای بازرسی، زدن دانش آموزان با کمربند و... صحت ندارد.

معاون مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه همچنین مرگ یک دانش آموز در این درگیری قویا تکذیب می‌شود گفت: انعکاس خبر فوت دانش‌آموز در ادامه موج سواری‌ها و سناریوی کشته سازی رسانه‌های معاند است.

تیرگیر افزود: حضور آمبولانس نیز برخلاف آنچه «زخمی شدن با چاقو» منعکس شده، به علت افت فشار خون دو دانش آموز بود که در همانجا درمان شدند و به بیمارستان هم نرفتند.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر