کد خبر: ۱۰۱۴۳
۰۵ آبان ۱۴۰۱ - ۰۲:۰۳
مدیرکل بقاع متبرکه سازمان اوقاف و امور خیریه، بسته شدن حرم امام زاده صالح (ع) در تهران و بقاع متبرکه سراسر کشور را تکذیب کرد.

مدیرکل بقاع متبرکه سازمان اوقاف و امور خیریه، بسته شدن حرم امام زاده صالح (ع) در تهران و بقاع متبرکه سراسر کشور را تکذیب کرد.

بسته شدن بقاع متبرکه کشور صحت ندارد

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از ایرنا؛ حجت الاسلام محمد نوروزپور افزود: با توجه به حادثه تروریستی عصر امروز (چهارشنبه) که در حرم مطهر شاهچراغ شیراز رخ داد و منجر به شهادت تعدادی از هموطنان شد، به لحاظ حفظ امنیت جان زائران و پیشگیری از احتمال هر گونه حادثه مشابه در حرم مطهر امام زاده صالح (ع) تهران در میدان تجریش، در‌های این حرم مطهر چند ساعت زودتر از روز‌های عادی به روی مردم بسته شد.

وی ضمن تکذیب برخی اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر بسته شدن این حرم مطهر تا اطلاع ثانوی افزود: طبق روال هر روز در‌های حرم امام زاه صالح (ع) و بقاع متبرکه سراسری کشور از اذان صبح تا پاسی از شب به روز مردم باز است.

مدیرکل بقاع متبرکه سازمان اوقاف و امور خیریه تصریح کرد: از هیئت امنای بقاع متبرکه خواسته شده به لحاظ حفظ هرچه بیشتر امنیت و جان مردم با هماهنگی دستگاه‌های امنیتی، تدابیر بیشتر درخصوص مسائل امنیتی و کنترل اوضاع در نظر بگیرند.

نوروزپور با تاکید بر اینکه مشکل خاصی در بقاع متبرکه وجود ندارد، گفت: اکنون ۸۷۶۷ بقعه در قالب حرم مطهر پیامبران، امام زادگان، مشاهیر، شهدای شاخص و ... در سراسر کشور وجود دارد.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر