کد خبر: ۱۰۱۴۸
۰۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۷
گروه جستجو بعد از این که شکم مار ۷ متری را شکافتند جسد این زن ۵۴ ساله را که «جهرا» نام داشت در آن یافتند و بیرون کشیدند.

رسانه‌های محلی اندونزی از بلعیده شدن یک زن در استان جمبی اندونزی واقع در جزیره سوماترای این کشور خبر دادند.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از یورونیوز؛ گروه جستجو بعد از این که شکم مار ۷ متری را شکافتند جسد این زن ۵۴ ساله را که «جهرا» نام داشت در آن یافتند و بیرون کشیدند.

جستجو برای یافتن جهرا وقتی آغاز شد که جهرا از مزرعه درخت‌های کائوچو، جایی که در آن کار می‌کرد باز نگشت و شوهرش عصر روز یکشبنه گم شدن او را به در و همسایه اطلاع داد.

مار پیتون یک زن 54 ساله را در اندونزی بلعید

عکس تزئینی است

تولید کائوچو یکی از بزرگترین صنایع اندونزی است که بیش از ۱.۳ میلیون نفر در آن مشغول کارند.

به گفته پلیس اندونزی، شوهر جهرا که وقتی همسرش به خانه بازنگشت به دنبال او رفت و ابتداء دمپایی، روسری، و لباس و وسایلی که او با خود به سر کار می‌برد را پیدا و دیگران را با خبر کرد، تا اینکه صبح دوشنبه ماری از نوع پیتون در آن نزدیکی‌ها دیده شد.

رئیس پلیس محلی می‌گوید: «وقتی به همراه ساکنان محلی در اطراف مزرعه درختان کائوچو جستجو می‌کردیم مار پیتون ۷ متری را پیدا کردیم. این مار بود که قربانی را بلعیده بود و جسد قربانی را در شکمش یافتیم.»

در سال ۲۰۱۸ میلادی نیز زنی در جزیره مونا در اندونزی توسط مار پیتون بلعیده شده بود. یکسال قبل از آن نیز کشاورزی در جزیره سولاوسی اندونزی طعمه مار شده بود.

گزارش خطا
برچسب ها: مار
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر