کد خبر: ۱۰۲۷۸
۱۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۷
بازداشت یلدا معیری هیچ ارتباطی با فعالیت رسانه‌ای وی نداشته و براساس بخشی از حکم بدوی دادگاه برای این فرد، وی به خدمات عمومی رایگان در پارک بانوان محکوم شده است.

بازداشت یلدا معیری هیچ ارتباطی با فعالیت رسانه‌ای وی نداشته و براساس بخشی از حکم بدوی دادگاه برای این فرد، وی به خدمات عمومی رایگان در پارک بانوان محکوم شده است.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از میزان؛ ساعاتی پیش تصاویری از یلدا معیری در فضای مجازی منتشر شد که این فرد با پوشیدن لباس شریف پاک‌بانی مدعی شده است براساس حکم دادگاه وی به پاک‌بانی محکوم شده است.

قوه قضاییه: دادگاه «یلدا معیری» را به خدمات عمومی رایگان در پارک بانوان محکوم کرده است

یلدا معیری که در پی حضور در اغتشاشات اخیر در تهران براساس اتهامات ضد امنیتی و حمایت از اغتشاشات در فضای مجازی بازداشت شده بود، چندی پیش با قید وثیقه از زندان آزاد شد.

 بازداشت این متهم هیچ ارتباطی با فعالیت رسانه‌ای وی نداشته و این فرد در صحنه اغتشاشات و بدلیل اتهامات ضد امنیتی بازداشت شده است.  

براساس بخشی از حکم بدوی دادگاه برای این فرد، وی به خدمات عمومی رایگان در پارک بانوان محکوم شده است.  

این پارک ویژه استفاده بانوان بوده و آقایان اجازه ورود به آن را ندارند.

همچنین براساس حکم صادره که قابل تجدید نظرخواهی نیز می‌باشد، وی به انجام پژوهش نیز محکوم شده است، ولی علیرغم اینکه اولین بند مندرج در تکمیل مجازات پژوهش میباشد تاکنون از پژوهش خود فیلمی منتشر نکرده است.

گفتنی است این فرد در سال ۹۸ نیز به ۲ سال حبس تعلیقی محکوم شده بود و از این ارفاق دستگاه قضایی بهره‌مند گردیده است.

این فرد در سال ۱۳۹۶ تصویری جعلی منتسب به اغتشاشات را به شیوه‌ای هدفمند منتشر کرد که بازتاب زیادی در رسانه‌ها و حتی در سطح بین‌المللی داشت به طوری دونالد ترامپ رییس جمهور وقت آمریکا نیز از این عکس در یک پست توییتری استفاده کرده بود.

گزارش خطا
برچسب ها: قوه قضاییه
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر