کد خبر: ۱۰۴۵۴
۲۷ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۲
با حکم رئیس جمهور داود منظور به عنوان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور منصوب شد.

در حکم رئیس‌جمهور فعال سازی و برگزاری مستمر جلسات شورای اقتصاد باز تعریف نقش سازمان برنامه و بودجه در نسبت با استان‌ها و دستگاه‌های اجرایی و تعامل مستمر با ایشان به منظور تجقق برنامه هفتم تاکید شده است.

«داوود منظور» رئیس سازمان برنامه و بودجه شد

به گزارش اکوپل نیوز؛ متن کامل حکم رییس جمهور به دکتر داود منظور به شرح زیر است.

با عنایت به استعفای جناب آقای دکتر سید مسعود میرکاظمی و به استناد اصول یکصد و بیست و چهارم و یکصد و بیست و ششم قانون اساسی و نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند مدیریتی جناب عالی به موجب این حکم به عنوان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور» منصوب می‌شوید.

اصلاح ساختار نظام بودجه‌ریزی کشور با تأکید بر واقعی کردن منابع در آمدی، مدیریت مصارف و رفع معضل کسری بودجه، تحول در نظام برنامه‌ریزی کشور به‌منظور تحقق پیشرفت توأم با عدالت، فعال‌سازی و برگزاری مستمر جلسات شورای اقتصاد باز تعریف نقش سازمان برنامه و بودجه در نسبت با استان‌ها و دستگاه‌های اجرایی و تعامل مستمر با ایشان به‌منظور تحقق برنامه هفتم توسعه و سیاست‌های دولت مردمی و نیز استفاده از ظرفیت جوانان نخبه انقلابی از اهم انتظارات اینجانب می‌باشد.

امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به عدالت‌محوری، روحیه انقلابی، «مردم‌داری پاکدستی و فسادستیزی، قانون‌مداری» و مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی در پیشبرد تحقق آرمان‌های نظام اسلامی و به‌ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مجدانه کوشا باشید.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر