کد خبر: ۱۰۷۴۸
۲۹ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۴
مزایده بیش از یک هزار دستگاه خودرو‌های سواری خارجی و ماشین آلات راهسازی که از ۲۰ مهرماه آغاز شده بود امروز به پایان می‌رسد و مدت زمان آن تمدید نمی‌شود.

معاون بهره‌برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی گفت: مزایده بیش از یک هزار دستگاه خودرو‌های سواری خارجی و ماشین آلات راهسازی که از ۲۰ مهرماه آغاز شده بود امروز به پایان می‌رسد و مدت زمان آن تمدید نمی‌شود.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از ایرنا، «سعید غلامی باغی» اظهار داشت: در مجموع یک هزار و ٣٨ خودرو در ۲ مزایده این سازمان عرضه شد که ۵۸۰ دستگاه خودروی سواری و ۴۵۸ دستگاه خودروی سنگین و دستگاه ماشین‌آلات راه‌سازی است.

امروز آخرین مهلت شرکت در مزایده خودرویی اموال تملیکی است

وی افزود: امروز ۲۹ مهرماه آخرین مهلت زمان بازدید و ارائه پیشنهاد قیمت است و این مدت زمان به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

معاون بهره‌برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی ادامه داد: خریداران برای شرکت در این مزایده به سامانه مزایده‌های الکترونیکی از طریق سامانه ستاد تدارکات الکترونیکی دولت به آدرس https://www.setadiran.ir/setad/cms مراجعه و اقدام به دریافت توکن امضای الکترونیکی کنند.

وی با اشاره به اینکه امروز آخرین مهلت شرکت در مزایده فوق العاده انواع وسایل نقلیه در کلیه استان هاست گفت: امروز شرکت کنندگان می‌توانند پیشنهادات خود را در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ثبت کنند.

غلامی باغی عنوان کرد: این پیشنهادات سوم آبان ماه رمزگشایی و برندگان مزایده اعلام می‌شود همچنین اعلام نتایج مزایده فوق العاده کلیه کالا‌ها و خودرو‌ها در استان هرمزگان فردا به برندگان اعلام می‌شود.

وی بیان داشت: امکان تهاتر دین و طلب با صاحبان کالای متروکه وجود نداشته و کلیه برندگان مزایده‌ها (اعم از صاحبان کالا و سایر) مکلف به پرداخت کل مبلغ پیشنهادی و سایر وجوه قانونی مربوط هستند.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر