کد خبر: ۱۰۹۱۳
۱۳ آبان ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۸
۳۰ درصد از افراد با ثروت قابل سرمایه‌گذاری بیش از ۱ میلیون دلار در سنگاپور از تعادل بین کار وزندگی خود ابراز رضایت کرده‌اند.

طبق نظرسنجی یک بانک خصوصی مستقر در ژنو، ثروتمندان سنگاپور در مقایسه با همتایان خود از جمله تایلند و استرالیا در سایر بخش‌های آسیا و اقیانوسیه، کمترین میزان رضایت را از تعادل فعلی کار وزندگی خوددارند.

به گزارش اتاق ایران آنلاین؛ نظرسنجی جدید بانک لومبارد اودیر و سی‌اس‌ای سوئیس در منطقه آسیا نشان می‌دهد ثروتمندان سنگاپوری کمترین میزان رضایت از تعادل کار وزندگی را دارند. براساس نتایج این نظرسنجی تنها ۳۰ درصد از افراد با ثروت قابل سرمایه‌گذاری بیش از ۱ میلیون دلار در سنگاپور از تعادل بین کار وزندگی خود ابراز رضایت کرده‌اند. این میزان رضایت، کمترین میزان میان افراد باارزش خالص بالا در منطقه آُسیا به شمار می‌رود.

ثروتمندان سنگاپوری، ناخشنودترین پولدار‌های آسیا هستند

نتایج این پژوهش نشان داد تایلند با ۷۲٫۷ درصد از بالاترین میزان رضایت در رتبه اول و پس‌ازآن استرالیا در رتبه دوم منطقه آسیا و اقیانوسیه قرارگرفته‌اند.

براساس این گزارش، گروه میلیونر‌های ناراضی در این ایالت نسبت به میزان زمان صرف شده در محل کار ناراضی هستند. ۲۶ درصد سنگاپوری‌های حاضر در نظرسنجی اعلام کردند که اغلب اضافه‌کاری می‌کنند. براساس تحقیقات The Instant Group، شرکت فضای کاری منعطف مستقر در لندن، این کشور طولانی‌ترین ساعت کار در هفته، یعنی ۴۵ ساعت را در ۱۰ نقطه در آسیا و اقیانوسیه دارد.

براساس گزارش لومبارد اودیر، بااین‌حال این تصور وجود دارد که نسل جوان سنگاپور در حال فاصله گرفتن از ذهنیت «کار، زندگی است-زندگی کار است» هستند. این بانک بیش از ۴۶۰ فرد باارزش خالص بالا در سنگاپور، هنگ‌کنگ، ژاپن، تایلند، فیلیپین، تایوان و استرالیا را بین ماه‌های می‌تا ژوئن مورد پرسش قرارداد.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر