کد خبر: ۱۳۲
۰۴ تير ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۷
نمایندگان مجلس روز هفتم تیرماه از نیروگاه آب سنگین اراک بازدید خواهند کرد.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌های مجلس از بازدید روز دوشنبه (۷ تیر) اعضای این کمیسیون از نیروگاه آب سنگین اراک در راستای عمل به وظایف نظارتی خبر داد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از فارس، روح الله نجابت اظهار داشت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته و به درخواست محمد حسن آصفری نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها قرار است روز دوشنبه (۷ تیر) به اتفاق اعضای کمیسیون از نیروگاه آب سنگین اراک بازدید کنیم.

بازدید نمایندگان مجلس از نیروگاه آب سنگین اراک

وی با بیان اینکه این بازدید در راستای عمل به وظیفه نظارتی نمایندگان مجلس محسوب می‌شود افزود: گزارش این بازدید در صحن کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد ضمن اینکه این بازدید، بازدید اول اعضای کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها از مراکز و تاسیسات هسته‌ای کشورمان محسوب می‌شود و بازدید از سایر مراکز و تاسیسات هم در دستور کار ماه‌های آینده است.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی و شورا‌های مجلس با اشاره به قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم و وظایف و مسئولیت‌هایی که بر دوش دولت گذاشته شده است تصریح کرد: گزارش گیری درباره اجرای این قانون بر عهده کمیسیون امنیت ملی و انرژی است، ولی کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها هم در بازدید‌های خود گزارشاتی را تهیه و تدوین می‌کند که می‌تواند مرود بهره‌برداری سایر کمیسیون‌ها قرار گیرد.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر