کد خبر: ۳۴۷۹
۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۹
در احکام صادره وزیر جهاد کشاورزی تاکنون حکمی برای مسئول حوزه ریاست وزیر صادر نشده است و هیچ یک از مشاوران وزیر نیز نسبت خانوادگی با ایشان ندارند.

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ادعا در خصوص صدور حکم خانوادگی از سوی وزیر در این وزارتخانه کذب است.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، در پی انتشار خبری در روز گذشته - چهارشنبه پنجم آبان ماه - مبنی بر اینکه «سید جواد ساداتی نژاد» وزیر جهاد کشاورزی برای سه برادر همسر خود حکم مسئول دفتر، مشاور و رییس مرکز حراست صادر کرده است، این نهاد برای روشنگری افکار عمومی توضیحات به شرح زیر ارائه کرده است: در احکام صادره وزیر جهاد کشاورزی تاکنون حکمی برای مسئول حوزه ریاست وزیر صادر نشده است و هیچ یک از مشاوران وزیر نیز نسبت خانوادگی با ایشان ندارند.

خبر انتصاب خویشاوندان وزیر در جهاد کشاورزی تکذیب شد

در این اطلاعیه تصریح شده است: تنها حکم صادره در این ارتباط مربوط به انتصاب رییس مرکز حراست که از نزدیکان و اشخاص مورد اعتماد وزیر بوده و با استعلام و تایید دستگاه‌های ذیربط انجام گرفته است، بنابراین اصول حرفه‌ای نشر خبر ایجاب می‌کند رسانه‌ها پیش از انتشار خبری برای ممانعت از تشویش اذهان عمومی، صحت اطلاعات خود را از مبادی ذی ربط مورد بررسی قرار دهند.

این نهاد با رد ادعای کذب یکی از سایت‌های خبری تاکید کرد: رعایت اصول حرفه‌ای و اطمینان از صحت اخبار پیش از انتشار باید مورد توجه قرار بگیرد.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر