کد خبر: ۳۵۱۲
۰۸ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۲
مهرداد ویس کرمی:
به نظر اینجانب اصرار بر بازگشایی سراسری مدارس با شرایط کشور همخوانی ندارد، به هر شکل ما باید به یک ایمنی قابل قبولی دست پیدا کنیم.

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است که اصرار بر بازگشایی سراسری مدارس با شرایط کشور همخوانی ندارد و این اقدام را باید تا دستیابی به یک ایمنی جمعی در کشور مراعا نگه داریم.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از ایسنا، مهرداد ویس‌ کرمی درباره بازگشایی مدارس با وجود احتمال ورود کشور به پیک ششم کرونا عنوان کرد: به نظر اینجانب اصرار بر بازگشایی سراسری مدارس با شرایط کشور همخوانی ندارد، به هر شکل ما باید به یک ایمنی قابل قبولی دست پیدا کنیم، یعنی باید در آمار مبتلایان و فوتی‌ها به یک جایگاهی برسیم که خبر از ایمنی جمعی داشته باشد، آن زمان می‌توان گفت کشور ایمن شده و می‌توانیم با رعایت پروتکل‌ها شاهد بازگشایی گسترده مدارس باشیم.

اصرار بر بازگشایی سراسری مدارس با شرایط کشور همخوانی ندارد

نماینده مردم خرم آباد افزود: البته اکنون هم تا جایی که خبر دارم فعلا اجباری برای حضور در مدارس وجود ندارد و اقدامی هم برای بازگشایی سراسری مدارس انجام نشده است، برای مثال در حوزه انتخابیه اینجانب تصمیم بر این است که مدارس باید خودشان شرایط را ارزیابی کنند و برای هرگونه فعالیت حضوری با دانشگاه علوم پزشکی، ستاد مقابله با کرونا و اداره کل آموزش و پرورش استان هماهنگی لازم را داشته باشند.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر