کد خبر: ۳۶۷۲
۱۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۹
ماموران پلیس برابر قانون به کارگیری سلاح اقدام به شلیک تیر هوایی می‌کنند، اما راننده پژو پارس توقف نمی‌کند و بعد از تقریبا یک کیلومتر و بر اثر تیراندازی همکاران، خودرو متوقف می‌شود.

فرمانده انتظامی اهواز در خصوص تیراندازی ماموران گشت در اهواز که منجر به فوت یک شهروند شد، توضیحی ارائه کرد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محسن دالوند اظهار کرد: ساعت ۱۱ صبح روز جمعه مورخه ۹ مهرماه سال جاری به دنبال اعلام وقوع یک فقره سرقت مسلحانه طلاجات از خانمی در حوزه کلانتری ۲۳ اهواز توسط سرنشینان یک دستگاه پژو پارس سفید رنگ با شیشه‌های دودی بلافاصله عوامل گشت انتظامی به محل اعزام شدند.

وی افزود: ماموران پلیس حین بررسی صحنه و مصاحبه با مالباخته و تایید سرقت مسلحانه توسط سرنشینان پژو پارس سفید رنگ، بلافاصله از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، مجدد یک فقره سرقت مسلحانه دیگر در منطقه مهدیس توسط سرنشینان خودرو پژو پارس به عوامل گشت انتظامی اعلام شد.

توضیح رئیس پلیس اهواز درخصوص کشته شدن یک شهروند خانم

فرمانده انتظامی اهواز گفت: بلافاصله ماموران پلیس به محل اعزام شدند و یک دستگاه پژو پارس سفید با شیشه‌های دودی که شباهت کامل با خودروی سارقان داشت را رویت کردند که راننده خودرو به محض مشاهده گشت انتظامی با سرعت از محل متواری شد.

وی افزود: عوامل انتظامی با کشیدن آژیر اعلام هشدار مبنی بر توقف به راننده خودرو هشدار دادند که متاسفانه راننده خودرو به هشدار پلیس توجه نکرد.

سرهنگ دالوند گفت: ماموران پلیس برابر قانون به کارگیری سلاح اقدام به شلیک تیر هوایی می‌کنند، اما راننده پژو پارس توقف نمی‌کند و بعد از تقریبا یک کیلومتر و بر اثر تیراندازی همکاران، خودرو متوقف می‌شود.

وی افزود: در بررسی به عمل آمده مشخص شد خانمی که روی صندلی عقب نشسته و همسر راننده بوده، متاسفانه مورد اصابت گلوله قرار گرفته است. وی به بیمارستان اعزام شد، اما متاسفانه این خانم بعد از چند روز که در کما بوده، فوت شد.

فرمانده انتظامی اهواز ضمن اظهار تاسف و ابراز همدردی با خانواده متوفی گفت: مراتب در دست بررسی است و نتیجه اقدامات متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

گزارش خطا
برچسب ها: پلیس اهواز
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر