کد خبر: ۳۶۷۳
۱۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۸
همه شایعات و گمانه‌زنی‌ها درخصوص ادغام‌ها، حذف‌ها، تعدیل‌ها و ... که درباره سازمان صداوسیما در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی یا پیام‌رسان‌ها دست‌به‌دست می‌چرخد، قاطعانه تکذیب می‌شود.

روابط عمومی کل سازمان صدا و سیما با انتشار بیانیه‌ای درباره خبر‌هایی که با موضوع ادغام برخی بخش‌ها در این رسانه در فضای مجازی منتشر می‌شود، توضیح داد.

به گزارش اکوپل نیوز، در روز‌های اخیر خبر‌هایی درباره ادغام و تعدیل نیرو‌ها در برخی بخش‌ها و معاونت‌های سازمان صدا و سیما در فضای مجازی دست به دست می‌شود که اداره کل روابط عمومی سازمان صدا و سیما با انتشار بیانیه‌ای رسمی تلاش کرده است در این زمینه شفاف سازی کند.

صدا و سیما خبر ادغام و تعدیل در این سازمان را تکذیب کرد

در متن این بیانیه آمده است:

«باسمه تعالی

همکاران و اعضای خانواده بزرگ رسانه ملی

بدین وسیله همه شایعات و گمانه‌زنی‌ها درخصوص ادغام‌ها، حذف‌ها، تعدیل‌ها و ... که درباره سازمان صداوسیما در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی یا پیام‌رسان‌ها دست‌به‌دست می‌چرخد، قاطعانه تکذیب می‌شود.

تقاضا داریم برای دریافت اطلاعات صحیح، صرفاً از مجرای رسمی، یعنی اداره کل روابط عمومی رسانه ملی، اخبار مربوط به سازمان را پیگیری بفرمایید.

این روز‌ها رسانه ملی با موجی از اخبار جعلی (فیک‌نیوزها) مواجه شده که جز با هوشمندی و همدلی همکاران محترم نمی‌توان با آن مقابله کرد. برای رسیدن به رسانه‌ای عدالت‌گستر و هویت‌محور منتظر یاری شما هستیم.»

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر