کد خبر: ۵۳۰۹
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۱
در پرونده رامک خودرو، ملک جدیدی از محکوم شناسایی شده و از ۱۵ هزار شاکی پرونده‌های نگین و مروارید غرب، فقط پرونده ۴۰۰ نفر باقی مانده است.

رئیس محاکم عمومی و انقلاب تهران گفت: در حال حاضر ملک با ارزشی از شرکت رامک خودرو در توقیف است که در مرحله مزایده و کارشناسی فروش قرار دارد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از صدا و سیما، یحیی جعفری درباره آخرین وضعیت پرونده کثیرالشاکی رامک خودرو افزود: پرونده رامک خودرو در مجتمع شهید مفتح در حال پیگیری است.

وی گفت: مشکل اصلی پرونده رامک خودرو شناسایی اموال این شرکت بود که طبق ادعای محکوم پرونده، شرکت رامک خودرو شرکتی زیرمجموعه به نام نورا موتور را در ساوه راه اندازی کرده است.

پرونده‌های «رامک خودرو» و «نگین غرب» در مسیر تسویه حساب شکات

جعفری ادامه داد: ما آرایی داریم که به لحاظ استقلال شخصیت حقوقی این دو شرکت به لحاظ حقوقی با مشکل مواجه شدیم برای پرداخت و شناسایی اموال.

وی تصریح کرد: در حال حاضر ملک با ارزشی از شرکت رامک خودرو در توقیف است که در مرحله مزایده و کارشناسی فروش قرار دارد هر چند که مطالبات بانکی دارد، اما، چون مبلغ ناچیز است، امیداورایم با همکاری بانک، بتوانیم این ملک را بفروشیم و پاسخگوی مطالبات ذینفعان باشیم.

جعفری درباره پرونده‌های "نگین و مروارید غرب" هم گفت: این پرونده در دادگاه انقلاب مطرح بود و در حال حاضر از ۱۵ هزار و چند صد نفری که شاکی این پرونده بوده اند فقط ۴۰۰ شاکی باقی مانده و سایر شکات تسویه حساب شده اند.

وی افزود: برای این پرونده قاضی ویژه داده ایم و کارشناسی در حد ۸۰ نفر پشت این پرونده قرار دارد و امیدواریم تا پایان سال پاسخگوی ۴۰۰ شاکی باقی مانده باشیم تا این پرونده هم مختومه شود.

گزارش خطا
برچسب ها: یحیی جعفری
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر