کد خبر: ۶۴۰۷
۱۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۸
انتظار می‌رود موضوعات بین ایران و آژانس در این مذاکرات به طور کامل مرور شود و شیوه همکاری در آینده به‌طور کامل مشخص شود.

سخنگوی سازمان انرژی اتمی درباره مذاکره امروز مدیر کل آژانس و رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: انتظار می‌رود موضوعات بین ایران و آژانس در این مذاکرات به طور کامل مرور شود و شیوه همکاری در آینده به‌طور کامل مشخص شود.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از سازمان انرژی اتمی ایران، بهروز کمالوندی در مصاحبه با شبکه خبر درباره حضور مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در تهران و دیدار امروز وی با مهندس اسلامی گفت: همان‌گونه که اطلاع دارید کشور ما در حوزه هسته‌ای فعالیت‌های زیاد و متنوعی دارد، ارتباطات گسترده‌ای هم با آژانس داریم، طبیعتاً رفت‌وآمد و سفر‌های متعددی بین ایران و آژانس انجام می‌شود. بنده در همین دو هفته گذشته مذاکرات مفصلی را با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی داشتم.

بهروز کمالوندی: انتظار می‌رود موضوعات بین ایران و آژانس در مذاکرات امروز به طور کامل مرور شود

وی افزود: تا دقایقی دیگر مذاکرات در سازمان انرژی اتمی شروع می‌شود و بعد از آن رافائل گروسی با دکتر امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه دیدار خواهد داشت.

انتظار می‌رود موضوعات بین ایران و آژانس در این مذاکرات به طور کامل مرور شود و شیوه همکاری در آینده به‌طور کامل مشخص شود.

کمالوندی گفت: دیشب آقای گروسی با همراهی هیئتی وارد ایران شدند، سفر مدیرکل آژانس به تهران یک روزه است.

مدیرکل آژانس عصر امروز بعد دیدار با مقامات کشورمان، تهران را به مقصد وین ترک می‌کند.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر