کد خبر: ۶۵۳۲
۱۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۱
ساعت فعالیت ناوگان اتوبوسرانی در ۲۱ خطی که به مقصد بازار‌ها و مراکز مهم خرید منتهی می‌شوند یا از مقاصد مذکور عبور می‌کنند، تا ساعت ۲۳ افزایش می‌یابد.

شرکت واحد اتوبوسرانی تهران برای سرعت و سهولت در جابجایی شهروندان در روز‌های پر ترافیک پایانی سال، تدارک گسترده‌ای دیده است که از جمله می‌توان به تقویت خطوط شبانه‌روزی تندرو و خطوط منتهی به مراکز مهم خرید اشاره کرد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، ساعت فعالیت ناوگان اتوبوسرانی در ۲۱ خطی که به مقصد بازار‌ها و مراکز مهم خرید منتهی می‌شوند یا از مقاصد مذکور عبور می‌کنند، تا ساعت ۲۳ افزایش می‌یابد، ضمن اینکه خطوط ۹ گانه تندرو که به صورت شبانه‌روزی فعالیت می‌کنند، نیز تقویت خواهند شد.

ساعت کار ناوگان اتوبوسرانی تهران افزایش یافت

بازار مبل یافت آباد، بازار تجریش، بازار شوش و بازار نازی آباد از جمله محل‌هایی هستند که ناوگان خطوط آن‌ها در روز‌های پایانی سال تقویت می‌شوند.

خیابان رودکی، چهارراه کوکاکولا، میدان امام حسین (ع)، بلوار دلاوران، خیابان بهار شیراز، میدان ونک، میدان جمهوری اسلامی، خیابان حافظ، میدان بهارستان و میدان هفتم تیر، از جمله محل‌هایی هستند که نسبت به افزایش ساعات کار ناوگان اتوبوسرانی اقدام شده است.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر