کد خبر: ۹۸۶۴
۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۴
وظایف ما مخصوصا خواص جامعه مشخص شد و ایشان [رهبر انقلاب]مسیر درست را به همه علاقه‌مندان ایران اسلامی و انقلاب اسلامی مشخص کردند و تکلیف همه ما مشخص است.

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مقام معظم رهبری بار دیگر مرزبندی میان مردم و آشوبگران را مشخص کردند.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از خانه ملت، محمدباقر قالیباف در نشست علنی امروز (سه شنبه ۱۲ مهر) مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود گفت: در ابتدا عرض خیرمقدم دارم به محضر رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران جناب آقای دکتر رئیسی و همراهان ایشان که امروز مهمانان مجلس شورای اسلامی برای معرفی و دفاع از وزیرپیشنهادی کار، تعاون و رفاه اجتماعی هستند.

رهبر انقلاب بار دیگر مرزبندی میان مردم و آشوبگران را مشخص کردند

وی ادامه داد: همچنین برای فرارسیدن سالروز شهادت یازدهمین اختر تاباک امامت و ولایت حضرت امام حسن عسکری (ع) عرض تسلیت و تعزیت دارم و همچنین پیشاپیش آغاز امامت حضرت، ولی عصر (عج) را به آحاد مسلمین، شیعیان این حضرت و به عموم عدالت جویان و حقیقت طلبان سراسر جهان عرض تبریک و تهنیت دارم.

رئیس مجلس تاکید کرد: وظیفه بنده است که به این نکته اشاره کنم و ضروری می‌دانم بیان کنم که فرمایشات روز گذشته مقام معظم رهبری در مراسم پایان دوره دانشجویان افسری، بیانات روشنگرانه در شرایط حساس بود و ایشان سخنانی بسیار حکیمانه و هوشمندانه و دقیق مطرح کردند و یکبار دیگر مرزبندی میان مردم و آشوبگران را مشخص فرمودند.

قالیباف اظهار داشت: وظایف ما مخصوصا خواص جامعه مشخص شد و ایشان مسیر درست را به همه علاقه‌مندان ایران اسلامی و انقلاب اسلامی مشخص کردند و تکلیف همه ما مشخص است.

رئیس دستگاه قانونگذاری کشور گفت: امیدوارم همه ما بتوانیم به سمت ایرانی قوی برای پیاده سازی همین رهنمود‌های حضرت آقا و در مقابل دشمنانی که در مقابل انقلاب اسلامی و ایران عزیزما سینه سپر کردند بایستیم و مثل گذشته نقشه دشمنان را نقش برآب خواهیم کرد.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر