کد خبر: ۹۹۳۳
۱۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۶
به زودی آزمون استخدامی برای جذب ۶ هزار ۴۴۸ نفر در وزارت نفت برگزار می‌شود، ضمن آنکه امتیاز‌های ویژه برای نیرو‌های قراردادی و پیمانی در نظر گرفته خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت از اجرای قانون ایثارگری برای ۵ هزار و ۷۰۰ نفر از شاغلان وزارت نفت خبر داد و گفت: به زودی آزمون استخدامی برای جذب ۶ هزار ۴۴۸ نفر در وزارت نفت برگزار می‌شود، ضمن آنکه امتیاز‌های ویژه برای نیرو‌های قراردادی و پیمانی در نظر گرفته خواهد شد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از خانه ملت؛ مهدی علی مددی درباره آخرین وضعیت اجرای قانون ایثارگری و تبدیل وضعیت مشمولان این قانون در وزارت نفت، گفت: ۳۲ هزار نفر مشمول این قانون در وزارت نفت می‌شوند که ۵ هزار و ۷۰۰ نفر آن‎ها مشمول بند (و) هستند یعنی افرادی که قرارداد مستقیم با صنعت نفت دارند، کار استخدام حدود ۹۵ درصد این افراد انجام شده است و از قراردادی به رسمی تبدیل وضعیت شده‌اند.

آزمون استخدامی برای جذب ۶ هزار ۴۴۸ نفر در وزارت نفت برگزار می‌شود

وی ادامه داد: مشمولان بند (د) نیز حدود ۲۶ هزار نفر هستند یعنی افرادی که باید از پیمانکاری به رسمی تبدیل وضعیت شوند، این افراد نیز ضمن معرفی به گزینش، دارای سمت سازمانی شده‌اند و در شرف تکمیل تشریفات استخدامی هستند که ان شاءالله حکم استخدامی‌شان از تاریخ یکم فروردین به آن‌ها اعطا خواهد شد.

علی مددی درباره تبدیل وضعیت نیرو‌های قرارداد موقت و پیمانکار وزارت نفت نیز، توضیح داد: قرار است به زودی آزمون استخدامی برای جذب ۶ هزار ۴۴۸ نفر در وزارت نفت برگزار شود لذا به محض ارائه مجوز از سوی اداره استخدامی این آزمون استخدامی برگزار خواهد شد البته در تلاش هستیم برای عزیزان شاغل در صنعت نفت اعم از قراردادی و پیمانی امتیاز‌های ویژه‌ای در این آزمون در نظر بگیریم.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر