کد خبر: ۹۹۴۸
۱۷ مهر ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۲
معاون ستاد امر به معروف:
فرزند برخی از مقامات کنونی دولت سیزدهم نیز در خارج از کشور هستند و دولت برای نشان دادن حُسن نیت خود این مدیران را برکنار کند.

معاون مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با تأکید بر برکناری مدیرانی که فرزندان خارج نشین دارند، گفت: فرزند برخی از مقامات کنونی دولت سیزدهم نیز در خارج از کشور هستند و دولت برای نشان حُسن نیت خود این کار از زیرمجموعه‌های خود آغاز کند.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ حجت‌الاسلام سید میثم موسوی نژادیان نسبت به آمار ارائه شده توسط نماینده مجلس شورای اسلامی حضور ۵۴۰۰ نفر از فرزندان مسئولان در خارج از کشور واکنش نشان داد و گفت: برخورد با این معضل، مطالبه جدی و امر به معروف نهی از منکر مردمی است.

معاون مطالبه گری ستاد امر به معروف مطرح کرد؛برکناری مدیرانی که فرزندان خارج نشین دارند

وی با اشاره به نقل قولی از آقای رئیس جمهور که گفته بودند «اگر فرزند رفت پدر هم برود» بیان کرد: بدون شک منظور ایشان شامل همه مسئولان کشور اعم از آقایان و بانوان و همچنین زیر مجموعه‌های قوای سه گانه نیز می‌شود.

مناسب است خود مدیران در گام اول برای فرهنگ سازی از مسئولیت خود استعفاء دهند.

حجت‌الاسلام موسوی نژادیان، رویکرد رئیس جمهور در جلوگیری از انتصاب مدیرانی که فرزندانشان در خارج از کشور هستند را امیدوار کننده و منطبق با شعار‌ها و سیاست‌های دولت مردمی و انقلابی دانست.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر فرزندان برخی از مقامات دولت سیزدهم نیز در خارج از کشور حضور دارند و درخواست ما از رئیس جمهور محترم این است که به این موضوع ورود جدی‌تری داشته باشند.

حجت‌الاسلام موسوی نژادیان با بیان این‌که مردم به شعار‌های دولت مردمی امید بسته اند و نباید آن را به ناامیدی تبدیل کرد، تصریح داشت: نیاز است شعارها، در عمل تحقق یابد و با تشکیل کمیته حقیقت یاب، تک تک مدیران و مسئولانی که فرزندان آن‌ها در خارج از کشور حضور دارند مشخص و از مسئولیت کنار روند خوشبختانه کشور مدیر مشتاق خدمت کم ندارد.

حجت‌الاسلام موسوی نژادیان، یکی از وظایف مجلس را حل معضل حضور فرزندان مسئولان در خارج از کشور دانست و عنوان کرد: باید به دورانی که افتخار مقامات، اقامت فرزندانشان در خارج از کشور است پایان داد و این شعار شدنی نیست مگرعمل انقلابی مجلس و مدیران.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر