کد خبر: ۱۰۰۵۰
۲۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۴
الناز رکابی چند روز پیش در رقابت‌های سنگنوردی قهرمانی آسیا در کره به میدان رفته بود در دیدار نهایی بدون پوشاندن موهایش مسابقه داد.

در شرایطی که شایعاتی مبنی بر تحویل دادن الناز رکابی به سفارت ایران در کره منتشر شده، این خبر تکذیب شده است.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از فرارو؛ داستان الناز رکابی، دختر سنگنورد ایرانی تبدیل به یکی دیگر از سوژه‌های داغ این روز‌های فضای مجازی شده است. نماینده سنگوردی ایران که چند روز پیش در رقابت‌های قهرمانی آسیا در کره به میدان رفته بود در دیدار نهایی بدون پوشاندن موهایش مسابقه داد.

«الناز رکابی» عضو تیم ملی سنگنوردی ایران به کشور بازگشت

همین مورد باعث به وجود آمدن شایعات زیادی در فضای مجازی شد مبنی براینکه پاسپورت این ورزشکار ایرانی ضبط و او به سفارت ایران در کره جنوبی تحویل داده شده است. موضوعی که با واکنش سفارت ایران در سئول مواجه شده است. سفارت ایران در کره جنوبی گفته است: «تمامی اخبار جعلی، کذب و اطلاعات نادرست در خصوص خانم" الناز رکابی" را قویا تکذیب می‌کنیم.»

سفارت جمهوری اسلامی ایران در صفحه توییتر خود نوشت: «خانم الناز رکابی پس از پایان مسابقات سنگ نوردی قهرمانی آسیا در سئول، بامداد روز سه‌شنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۱ به همراه سایر اعضای تیم از سئول به مقصد ایران حرکت کرد. سفارت جمهوری اسلامی ایران در کره جنوبی تمامی اخبار جعلی، کذب و اطلاعات نادرست در خصوص خانم الناز رکابی را قویا تکذیب می‌کند.»

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر