کد خبر: ۱۰۱۹۱
۲۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۳
امید ابراهیمی هافبک کهنه‌کار تیم ملی فوتبال ایران به دلیل پارگی کامل از ناحیه‌ی کشاله پا دست کم ۲ ماه به دور میادین خواهد بود.

امید ابراهیمی به دلیل مصدومیت از ناحیه کشاله پا حدود ۲ ماه به دور از میادین خواهد بود و شانس حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ را از دست داد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از ایرنا، امید ابراهیمی، ستاره‌ی ۳۵ ساله تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه الوکره قطر، شب گذشته (پنجشنبه) دقایقی پس از حضورش در زمین به عنوان بازیکن تعویضی دچار مصدومیت شد و با برانکارد از زمین خارج و راهی بیمارستان شد تا نگرانی‌ها درباره مصدومیت او زیاد شود.

«امید ابراهیمی» جام جهانی را از دست داد

حالا پس از انجام شدن ازمایش‌ها و تست‌های مرتبط مشخص شد که هافبک کهنه‌کار تیم ملی به دلیل پارگی کامل از ناحیه‌ی کشاله پا دست کم ۲ ماه به دور میادین خواهد بود و بدین ترتیب شانس حضور در جام جهانی را از دست می‌دهد. ابراهیمی باید به زودی پای خود را به تیغ جراحان بسپارد.

او می‌توانست پس از نمایشی فوق‌العاده در روسیه، دومین جام جهانی خود را با تیم ملی پشت سر بگذارد، اما مصدومیت این اجازه را به او نداد.

تیم ملی فوتبال ایران در گروه دوم رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باید با تیم‌های انگلیس، ولز و آمریکا پیکار داشته باشد. شاگردان کارلوس کی‌روش روز بیست و سوم آبان‌ماه تهران را به مقصد دوحه ترک خواهند کرد.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر