کد خبر: ۱۰۲۲۲
۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۵
سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: بازیکنان تیم ملی دشمنان ما نیستند. به کسانی که می‌خواهند بازیکنان را تبدیل به دشمنان کشور کنند، تبریک می‌گویم که کارشان را درست انجام دادند.

سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: اطمینان دارم اکثر مردم ایران می‌دانند که این بازیکنان در طول سال‌های طولانی، باعث شادی و افتخار آن‌ها شدند.

به گزارش اکوپل نیوز، کارلوس کی‌روش در حاشیه تمرین امروز (چهارشنبه دوم آذرماه) تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار داشت: از حمایت‌های شما تشکر می‌کنم. هیچ‌وقت علاقه نداریم داخل زمین باشیم، اما نتوانیم افتخاری برای هواداران خودمان کسب کنیم.

کی روش:  بازیکنان تیم ملی دشمنان ما نیستند

«نتیجه‌ای که به دست آمد باعث می‌شود از این نتیجه بیاموزیم.»، وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: انگلیس احتمالا اکنون یکی از نامزد‌های قهرمانی جام جهانی است. باید با رفتار و رویکرد مناسب روحی و ذهنی درون زمین باشیم و خودمان باشیم.

سرمربی تیم ملی ایران با اشاره به دشواری دیدار با بزرگان جهان خاطر نشان کرد: کسانی فکر می‌کنند دیدار مقابل تیم‌هایی، چون انگلیس و پرتغال در جام جهانی مانند پلی‌استیشن است. برای افرادی که این کار را انجام دادند؛ تبریک می‌گویم و به نظرم آن‌ها باید از خودشان خوشحال باشند.

وی با دفاع از بازیکنان تیم ملی ایران عنوان کرد: همانطور که گفتم، بازیکنان تیم ملی دشمنان ما نیستند. به کسانی که می‌خواهند بازیکنان را تبدیل به دشمنان کشور کنند، تبریک می‌گویم که کارشان را درست انجام دادند.

سرمربی تیم ملی ایران بیان کرد: اطمینان دارم اکثر مردم ایران می‌دانند که این بازیکنان در طول سال‌های طولانی، باعث شادی و افتخار آن‌ها شدند. می‌خواهم این نظریه را که بازیکنان تیم ملی دشمنان ما هستند، تخریب کنم و با آن بجنگم. دشمنان ما کسانی هستند که تلاش کردند تمرکز ما را بر هم بزنند.

کی‌روش با انتقاد از یک رسانه مطرح کشور گفت: نمی‌توانم صحبت‌هایم را تمام کنم؛ بدون اینکه به این رسانه تبریک بگویم. شما کارتان را به‌خوبی انجام دادید که ترکیب تیم ملی را صبح اول وقت و ساعت‌ها قبل از بازی منتشر کردید! این به ما کمک می‌کند که بدانیم یک نفر داخل تیم است که با شما صحبت می‌کند. همه رسانه‌های ایرانی اینجا هستند، اما شما چنین کاری کردید. شما یک قهرمان بزرگ هستید!

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر