کد خبر: ۱۰۴۷۹
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۱:۳۲
پخش سریال «رهایم کن» که از سکوی فیلیمو صورت می‌گیرد فاقد مجوز تولید و انتشار از ساتراست.

نظر به انتشار برخی سوالات و ابهامات در خصوص پخش سریال «رهایم کن» از سکوی فیلیمو به اطلاع می‌رساند این سریال فاقد مجوز تولید و انتشار از ساتراست.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی، ساترا نسبت به سوالات و ابهامات مطرح شده در رسانه‌های جمعی در خصوص سریال «رهایم کن» پاسخ داد.

بر اساس این گزارش با توجه به تفاهم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان صدا و سیما طبق اعلام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تبلیغات محیطی این سریال که فاقد مجوز است به طور کامل از تمام کشور جمع‌آوری شده است.

ساترا: سریال «رهایم کن» مجوز تولید و انتشار ندارد

همچنین از آنجا که سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی یک نهاد تنظیم‌گر است و ضابط قضایی نیست مکاتبه لازم با قوه قضاییه انجام شده است.

لازم به ذکر است رسیدگی به تخلفات سکو‌ها از طریق دادسرای فرهنگ و رسانه یا کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه رایانه‌ای انجام می‌شود که ساترا مأموریت خود را برای هماهنگی با قوه قضاییه انجام داده است.

همچنین با توجه به عضویت نماینده دادستان کل کشور در شورای صدور مجوز انتشار ساترا و هماهنگی انجام شده از سوی ساترا با معاونت حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور انتظار می‌رود به‌زودی روند انتشار هرگونه سریال و برنامه نمایش خانگی فاقد مجوز متوقف شود.

گزارش خطا
برچسب ها: ساترا سریال
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر