کد خبر: ۱۰۶۴۹
۰۹ تير ۱۴۰۲ - ۲۳:۵۲
فریماه فرجامی، بازیگر سینما و تلویزیون پس از طی یک دوره بیماری منجر به کما در ۷۱ سالگی درگذشت.

انجمن بازیگران خانه سینمای ایران اعلام کرد: فریماه فرجامی، بازیگر سینما و تلویزیون امشب پس از طی یک دوره بیماری منجر به کما در ۷۱ سالگی درگذشت.

به گزارش اکوپل نیوز، انجمن بازیگران سینمای ایران با انتشار پیام تسلیتی اعلام کرد: بانوی باوقار و هنرمند سینما و تئاتر کشورمان سرکار خانم فریماه فرجامی پس از تحمل دوران سخت و طولانی بیماری چشم فرو بست و به آرامش جاودان پیوست.

فریماه فرجامی درگذشت

شورای مرکزی انجمن صنفی بازیگران سینما، در کمال تاسف و تاثر درگذشت این بازیگر توانا و ارزشمند را از صمیم قلب به خانواده محترم ایشان و همکاران عزیز تسلیت عرض می‌کند.

همچنین به اطلاع می‌رساند مراسم تشییع این هنرمند گرامی متعاقبا به اطلاع خواهد رسید.»

فریماه فرجامی حدود دو ماه قبل دچار سکته مغزی شد و پس از بهبود نسبی درمان را تحت نظر پزشک در منزل ادامه داد، اما مدتی قبل دوباره براثر سکته راهی بیمارستان شد و حدود چند روز را در کما به سر برد، اما سرانجام در سن ۷۱ سالگی از دنیا رفت.

«خط قرمز» و «سرب» مسعود کیمیایی، «اجاره‌نشین‌ها»‌ی داریوش مهرجویی، «مادر» علی حاتمی، «پرده آخر» واروژ کریم‌مسیحی و «نرگس» رخشان بنی‌اعتماد از جمله فیلم‌های این بازیگر بودند.

فریماه فرجامی متولد سال ۱۳۳۱ از چهره‌های مشهور سینمای ایران در دهه‌های ۶۰ و ۷۰ بود که از سال‌ها قبل از بازیگری دور شده بود و آخرین حضورش روی پرده سینما به نقشی در فیلم «لامینور» داریوش مهرجویی در سال ۱۳۹۸ برمی‌گشت.

فریماه فرجامی درگذشت

فریماه فرجامی درگذشت

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر