کد خبر: ۱۰۸۰۴
۰۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۵
حدود ۲۸ میلیون دلار از AFC طلب داریم که یک ریال نیز نتوانسته‌ایم اخذ کنیم، ولی به کار خود ادامه می‌دهیم.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: اهمیت فوتبال با هیچ پدیده‌ای قایل مقایسه نیست و حاصل کار فوتبال نشاط اجتماعی جامعه است.

به گزارش اکوپل نیوز؛ مهدی تاج ظهر امروز (۲ آبان‌ماه) در مجمع سالیانه هیئت فوتبال استان زنجان، اظهار کرد: فوتبال با هیچ پدیده اجتماعی قابل مقایسه نیست؛ امروز بسیاری از صفحات روزنامه‌ها، برنامه‌های تلویزیونی و برنامه‌های نشاط‌آور با فوتبال پر خواهد شد. به وسیله فوتبال هر هفته میلیون‌ها نفر را وارد ورزشگاه‌ها می‌کنیم و امروز خوشبختانه ورود بانوان به ورزشگاه‌ها نیز تسهیل شده است.

مهدی تاج: ۲۸ میلیون دلار از AFC طلب داریم

وی افزود: در حوزه فوتبال به نشاط اجتماعی کمک می‌کنیم، فوتبال به دلیل گستردگی در جامعه همیشه حاشیه‌های خاص خود را نیز دارد، ولی نباید غافل شویم که بسیاری از اوقات فراغت به وسیله فوتبال پرخواهد شد. همچنین امروزه برخی از آسیب‌های اجتماعی را به وسیله فوتبال و ورزش می‌توان حل، محدود و کم کرد که همه ما در فدراسیون و هیئت‌ها این وظیفه را بر عهده داریم.

این مسئول با بیان اینکه اهمیت فوتبال با هیچ پدیده‌ای قابل مقایسه نیست حتی در ماه مبارک رمضان بعد از افطار هزاران نفر را در ورزشگاه‌ها تا زمان سحر داشته‌ایم، تصریح کرد: حاصل کار فوتبال نشاط اجتماعی جامعه است. پیشانی فوتبال وجود حداقل یک تیم در لیگ است که این باید در زنجان پیگیری شود. همچنین لازمه یک ورزش خوب زیرساخت است و اگر زیرساخت نداشته باشید فوتبال آمده و می‌رود.

تاج با بیان اینکه باید زیرساخت‌هایی در استان ایجاد شود تا تیم‌ها در زنجان باقی بمانند گفت: کار‌هایی که در زنجان انجام می‌شود خوب است و جای تشکر از رئیس هیئت استان را دارد، و حدود ۲۸ میلیون دلار از AFC طلب داریم که یک ریال نیز نتوانسته‌ایم اخذ کنیم، ولی به کار خود ادامه می‌دهیم و شاهد اتفاقات خوبی در فوتبال و فوتسال هستیم پس اینکه صرفا پول نیست خیلی قابل قبول نیست، زیرا با وجود تحریم‌ها نیز کار‌هایی انجام شده است.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه ورزشگاه تختی برای مسابقات داخلی خود شهر خوب است، گفت: ورزشگاه ۱۵ هزار نفری زنجان را پسندیدم؛ این ورزشگاه ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، پایه را باید برای آن پروژه بگذاریم. فضایی که دارد برای ۵۰ سال آینده قابل توسعه است و باید فشار آوریم تا تمام شود و بازی‌هایی را در آن برگزار کنیم. همچنین فوتبال بهترین عامل برای دیده شدن و شناخته شدن یک شهر است. فوتبال عاریتی و قرضی نیست، فوتبال را نمی‌شود قرض یا هدیه کرد.

وی بیان کرد: ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یکی از ورزشگاه‌های خوب است، فوتبال باید در آن ورزشگاه توسعه یافته و تیم‌هایی در آن ورزشگاه بازی کنند. همچنین فوتبال ساحلی نیز ورزشی ارزان و پر سود است، در این رشته در آسیا و جهان مزیت داشته و در بین قاره‌ای مقام اول و در رنکینگ ششم هستیم.

تاج خاطرنشان کرد: نیمی از کشور ما را بانوان تشکیل می‌دهند و باید بدانیم بانوان بخش عمده و اعظم جامعه هستند؛ بانوان باید ورزش کنند و نباید صرفاً برای دیدن بازی در ورزشگاه حضور یابند و گسترش قوتبال بانوان، فوتبال ساحلی بانوان، فوتسال بانوان که مقام اول آسیا هستیم نیز در استان زنجان پیگیری شود.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر