کد خبر: ۱۱۰۱۸
۱۲ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۷
یک ورزشکار سوئدی که در مسابقات اسکی آخر هفته در فنلاند شرکت کرده بود می‌گوید آلت تناسلی‌اش بر اثر سرما یخ زده است.

یک ورزشکار سوئدی که در مسابقات اسکی آخر هفته در فنلاند شرکت کرده بود می‌گوید آلت تناسلی‌اش بر اثر سرما یخ زده و مجبور شده دقایقی را به گرم کردن آن بپردازد.

به گزارش یورونیوز؛ کاله هالفوارسون در حالی در مسابقات جام جهانی اسکی شاخه کراس کانتری ۲۰ کیلومتر در شهر روکا حاضر شده بود که طبق اعلام هواشناسی دمای هوا در منطقه به ۱۵ درجه زیر صفر می‌رسید.

آلت تناسلی اسکی‌باز سوئدی در سرمای مسابقه یخ زد

وی در این باره به روزنامه سوئدی اکسپرسن گفت: «لعنت، مجبور شدم ۱۰ دقیقه در آنجا [چادر ورزشکاران]دراز بکشم تا آن را گرم کنم. خیلی هم درد داشت لعنتی. وحشتناک بود.»

آقای هالفوارسون قبلاً هم دچار چنین مصدومیتی شده بود، اما پس از یک دوره نقاهت از آن بهبود یافته بود. این ورزشکار ۳۴ ساله با شوخی درباره این حادثه پیش‌آمده گفت: «خوش‌شانس هستم که بچه دومم به زودی به دنیا می‌آید، چون اگر به همین منوال ادامه دهم کار در آینده سخت می‌شود.»

اسکی‌بازان شاخه کراس کانتری معمولاً با لباس‌های مسابقه‌ای تنگ و لایه‌های زیرین نازک رقابت می‌کنند، امری که باعث می‌شود اندام‌هایشان در معرض هوای سرد قرار بگیرد.

این برای نخستین بار نیست که اسکی‌بازی دچار یخ‌زدگی آلت تناسلی می‌شود. در بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۲۲ در پکن، «رمی لیندهولم» از فنلاند از ناحیه آلت دچار چنین مصدومیتی شد و در پایان مسابقه اسکی ۵۰ کیلومتر به کیسه حرارتی برای گرم کردن نقطه آسیب‌دیده احتیاج پیدا کرد.

این بازیکن نیز همچون هالفوارسون، قبلاً در هنگام رقابت در شهر روکای فنلاند انجماد آلت تناسلی را تجربه کرده بود.

کاله هالفوارسون در پاسخ به این سوال که آیا می‌تواند حس یخ‌زدگی آلت تناسلی‌اش را توصیف کند، گفت: «نه، آن‌هایی که می‌دانند، می‌دانند. اما اینجا یک ترفند می‌توانم بگویم: از آن دوری کنید، زیرا این بدترین چیزی است که در عمرتان می‌توانید تجربه کنید.»

پیشتر شاهزاده هری نیز در کتاب زندگینامه خود فاش کرده بود که به هنگام عروسی برادرش ویلیام با کیت میدلتون، از «سرمازدگی آلت تناسلی» رنج می‌برده است.

او گفته بود که این سرمازدگی پس از یک سفر ۳۰۰ کیلومتری در قطب شمال در مارس سال ۲۰۱۱ برای او اتفاق افتاده است.

در کتاب وی آمده است که سرمازدگی «گوش، گونه و آلت تناسلی»‌اش را تحت تاثیر قرار داده بود و در حالی که در طول مراسم عروسی شاهزاده ویلیام در آوریل ۲۰۱۱ در کنار برادرش ایستاده بود، هنوز در دوران نقاهت و بهبودی حاصل از این صدمات به سر می‌برد.

شاهزاده هری درباره عوارض سفر در قطب بر روی بدنش نوشته است: «در حالی که گوش‌ها و گونه‌ها شروع به بهبود یافتن کرده بودند، آلت تناسلی خوب نمی‌شد و حتی روز به روز هم وضع بدتر می‌شد.»

امری که باعث شده بود به دکتر مراجعه کند. او همچنین درباره تاثیر سرمازدگی و نسبت آن با آلت تناسلی ختنه‌شده نیز توضیح داده است.

شاهزاده هری با بیان اینکه ختنه شدن یا نشدن او و برادرش ویلیام از گذشته «یک کنجکاوی عمومی» محسوب می‌شده، گفت: «داستان‌های بی‌شماری در کتاب‌ها و روزنامه‌ها (حتی نیویورک تایمز) درباره ختنه نشدن من و ویلی وجود داشت. همه آن‌ها می‌گفتند مامان [پرنسس دایانا]آن را ممنوع کرده بود؛ و در حالی که اگر ختنه نشده باشید، احتمال سرمازدگی آلت تناسلی بسیار بیشتر است. همه آن داستان‌ها دروغ بودند و من در کودکی ختنه شده‌ام.»

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر