کد خبر: ۳۰۲۷
۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۷
ایشان از فرماندهان پرتلاشی است که در کنار همه ماموریت‌هایش آماده همکاری با وزارتخانه به ویژه در حوزه گردشگری به ویژه موضوع مهم رفع موانع ورود گردشگران خارجی، خصوصا در فرودگاه‌ها است.

عزت‌ الله ضرغامی از دیدار با سردار جمیری، فرمانده حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همکاری برای رفع موانع ورود گردشگران خارجی خبر داد.

به گزارش اکوپل نیوز، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در توئیتر نوشت: "یک استکان چای با سردار جمیری. سپاه انصار مسؤول حفاظت از اماکن حساس از جمله فرودگاه‌های کشور است.

ایشان (سردار فتح‌الله جمیری) از فرماندهان پرتلاشی است که در کنار همه ماموریت‌هایش آماده همکاری با وزارتخانه (میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی) به ویژه در حوزه گردشگری به ویژه موضوع مهم رفع موانع ورود گردشگران خارجی، خصوصا در فرودگاه‌ها است. "

همکاری میراث فرهنگی سپاه پاسداران برای ورود گردشگران خارجی

ورود گردشگران خارجی به ایران همزمان با همه‌گیری ویروس کرونا و بسته شدن مرز‌ها و توقف پرواز‌های بین‌المللی از فروردین‌ماه سال ۱۳۹۹ با مصوبه ستاد ملی کرونا متوقف شده که ضرغامی از موافقت این ستاد برای ازسرگیری این سفر‌ها و صدور ویزای توریستی از ابتدای آبان‌ماه ۱۴۰۰ خبر داده است.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر