کد خبر: ۳۶۷۵
۱۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۰
چیزی که امروز خلا آن حس می‌شود، حضور هواداران در ورزشگاه هاست و انشاءالله ما بتوانیم در همین هفته پیش رو رایزنی‌های لازم را با مسئولین انجام دهیم و زمینه حضور هواداران را در ورزشگاه‌ها فراهم کنیم.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس گفت: طی هفته جاری رایزنی‌های لازم را برای حضور مردم در استادیوم‌ها انجام خواهیم داد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از ایسنا، محمد مهدی فروردین پس از بازی بعد از ظهر شنبه قشقایی مقابل استقلال ملاثانی که در ورزشگاه بعثت شیراز برگزار شد، به ایسنا گفت: به عنوان کسی که عضو خانواده فوتبال هستم، از اینکه دو روز پشت سر هم شاهد موفقیت فوتبال فارس بودم خوشحالم و در مجموع معتقدم که فوتبال فارس اگر روز خوبی داشته باشد حال همه مردم خوب است و اگر هم روز خوب نداشته باشد همه از لحاظ روحی و روانی شرایط خوبی نخواهند داشت.

برای حضور تماشاگران در ورزشگاه رایزنی می‌شود

وی افزود: چیزی که امروز خلا آن حس می‌شود، حضور هواداران در ورزشگاه هاست و انشاءالله ما بتوانیم در همین هفته پیش رو رایزنی‌های لازم را با مسئولین ستاد کرونا و مسئولان وزارت بهداشت انجام دهیم و بتوانیم بر اساس دستورالعمل‌های حوزه وزارت بهداشت و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، زمینه حضور هواداران را در ورزشگاه‌ها فراهم کنیم.

مهدی فروردین که سال‌ها در فوتبال شیراز مربی گری کرده، درباره حمایت بخش زیادی از فوتبال دوستان شیرازی از تیم استقلال تهران در شب قبل از مسابقه با تیم فجرسپاسی شیراز گفت: فوتبال دوستان شیرازی باید بدانند، اگر امروز تیم‌های پرطرفدار در شیراز حضور پیدا می‌کنند، دلیلش حضور فجر شهید سپاسی در لیگ برتر است.

او اضافه کرد: این تیم‌های شیرازی هستند که با موفقیتشان باعث می‌شوند تیم‌های تهرانی به شیراز بیایند و یک بازی با این تعداد تماشاگران هوادار را شاهد باشیم.

فروردین گفت: اعتقاد دارم استان‌های دیگر به این باور رسیده اند که حمایت از تیم‌های تهرانی دردی را از مشکلاتشان دوا نمی‌کند و امیدوارم فوتبال دوستان شیرازی هم از این پس بیشتر به فکر تیم‌های شهرشان باشند تا انشالله پس از بازگشایی استادیوم‌ها به روی تماشاگران، شاهد حضور یکپارچه مردم شیراز در حمایت از تیم‌های شیرازی در تمامی دیدار‌ها باشیم.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر