کد خبر: ۳۷۵۸
۲۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۳
رییس‌ جمهوری در مرکز نگهداری از معتادان:
من ناراحت می‌شوم که شما جوانان را اینجا می‌بینم. همت همه مدیران و مربیان اینجا هم بازگشت شما به جمع خانواده است، شما هم تصمیم بگیرید که دیگر کاری انجام ندهید که مجددا به این مراکز بیایید.

رییس‌ جمهوری با بازدید از مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب‌های اجتماعی سروش در حاشیه شهرستان ری بر بازاجتماعی کردن این مددجویان تاکید کرد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌ رسانی ریاست‌ جمهوری، آیت‌الله سید ابراهیم رییسی صبح امروز جمعه ضمن بازدید از مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب‌های اجتماعی سروش در حاشیه شهرستان ری با مددجویان و مدیران این مرکز به گفتگو نشست و از نزدیک در جریان مشکلات آنان قرار گرفت.

من ناراحت می‌شوم که شما جوانان را اینجا می‌بینم

رییس‌ جمهوری در این دیدار خطاب به مددجویان گفت: من ناراحت می‌شوم که شما جوانان را اینجا می‌بینم. همت همه مدیران و مربیان اینجا هم بازگشت شما به جمع خانواده است، شما هم تصمیم بگیرید که دیگر کاری انجام ندهید که مجددا به این مراکز بیایید.

رییسی تاکید کرد: هدف همه این است که شما اعتیاد را ترک کنید و شما هم اراده کنید دیگر سراغ مواد مخدر نروید.

رییس دولت سیزدهم با اشاره به نگرانی خانواده‌ها و مسوولان از بازگشت دوباره افراد به دامن اعتیاد گفت: تامین شغل برای مددجویان پس از بازگشت به جامعه ضروری است و اگر مددجویان همت کنند که سراغ اعتیاد نروند، جامعه آن‌ها را به گرمی می‌پذیرد.

رییس‌ جمهوری با اشاره به اینکه زیبنده تهران و ری نیست که افراد شب‌ها در آنجا سرپناه نداشته باشند از استاندار تهران و مسوولان شهرری خواست نسبت به رفع این مشکل اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه این عزیزان جزئی از خانواده و عائله کشور هستند، تاکید کرد: باید دلایل فرهنگی، اجتماعی و خانوادگی گرایش به اعتیاد بررسی شود.

رییس‌ جمهوری ضمن بازدید از فاز جدید این مرکز بازپروری گفت: امیدواریم با همت شما و برنامه ریزی متولیان، چهره تهران از معتادان متجاهر پاک شود.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر