کد خبر: ۹۲۴۱
۲۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۴
با وجود دوربین در محل آرامگاه مرحوم آیت الله صانعی، اما در دوسال گذشته تصویر ایشان را بالای ده بار تخریب کردند.

میثم صانعی با اشاره به هتک حرمت بقعه مرحوم آیت الله یوسف صانعی گفت: گویی اراده‌ای برای پیگیری مساله و مقابله با خاطیان وجود ندارد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از شفقنا، فرزند مرحوم آیت الله یوسف صانعی پیرامون تخریب تمثال آیت الله صانعی اظهار داشت: با وجود دوربین در محل آرامگاه مرحوم آیت الله صانعی، اما در دوسال گذشته تصویر ایشان را بالای ده بار تخریب کردند.

وی با بیان اینکه در این خصوص به مراجع ذیصلاح شکایت کرده ایم، اما شکایت ما به جایی نرسیده است، گفت: ما حتی به اداره کل اوقاف و امور خیریه نیز مسئله را منعکس کردیم، اما گویی، اراده‌ای برای پیگیری این مسئله وجود ندارد.

هتک حرمت به بقعه مرحوم آیت الله صانعی + عکس

وی با بیان اینکه تصاویر آیت الله صانعی ابتدا به صورت بنر در بالای آرامگاه بوده است که مرتب پاره می‌شده است، گفت: بعد از این، عکس والد را به صورت حکاکی روی کاشی سفارش دادیم، اما آن هم مخدوش شده است.

شایان ذکر است، آرامگاه مرحوم آیت‌الله یوسف صانعی بنابر وصیت این مرجع تقلید، در قبرستان شیخان قم و در جوار مضجع شریف زکریا بن آدم (ره) – از اصحاب امام صادق (ع)، از راویان امام کاظم (ع) و وکیل امام رضا (ع) و امام جواد (ع) در شهر قم – به خاک سپرده شد.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر