کد خبر: ۹۷۵۵
۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۰
مجموعه تئاترشهر در اطللاعیه‌ای اعلام کرده است که تا اطلاع ثانوی از نمایشی میزبانی نخواهد کرد.

بنا براطلاعیه مجموعه تئاترشهر این مجموعه نمایشی تا اطلاع ثانوی میزبان اثری نخواهد بود، اما تماشاخانه ایرانشهر از ۶ مهر باز است و اجرای آثار نمایشی وابسته به تمایل گروه‌ها برای به صحنه رفتن است.

به گزارش اکوپل نیوز؛ مجموعه تئاترشهر که پیش از این از آغاز فعالیت خود از ۶ مهرماه همزمان با پشت سرگذاشتن مناسیت‌های مذهبی آخر ماه صفر بود در اطللاعیه جدیدی اعلام کرده است که تا اطلاع ثانوی از نمایشی میزبانی نخواهد کرد.

تئاترشهر تا اطلاع ثانوی تعطیل است

در اطلاعیه جدید مجموعه تئاترشهر آمده است: ضمن قدردانی از تمامی گروه‌های نمایشی مستقر در تئاتر شهر که طی روز‌های گذشته آثار نمایشی خود را در تالار‌های مختلف مجموعه روی صحنه برده‌اند به اطلاع می‌رسانیم، بر اساس آنچه در خبر صبح روز دوشنبه (چهارم مهرماه) به رسانه‌ها ارسال شد، بنا بر این بود که اجرای عمومی آثار نمایشی در تالار‌های اصلی، چهارسو، سایه، قشقایی و کارگاه نمایش تئاتر شهر از روز چهارشنبه (ششم مهر ماه) پیش روی مخاطبان قرار گیرند.

بر اساس تازه‌ترین تصمیمات اتخاذ شده در شامگاه روز دوشنبه (چهارم مهرماه)، آثار نمایشی یاد شده به منظور ایجاد فضای مناسب‌تر و همچنین رعایت حداکثری سلامت و امنیت تماشاگران و هنرمندان ارجمند، تا اطلاع ثانوی به صحنه نخواهند رفت.

مدیریت و کارکنان مجموعه تئاتر شهر ضمن پوزش و قدردانی از حسن توجه و صبوری یکایک هنرمندان و تماشاگران ارجمند در اطلاعیه‌های بعدی تاریخ و زمان دقیق اجرای آثار نمایشی این مجموعه را از طریق روابط عمومی اطلاع رسانی خواهد کرد.

گزارش خطا
برچسب ها: تئاتر
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر