کد خبر: ۱۰۰۰۹
۲۳ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۹
پلیس تهران درخصوص فیلم منتشر شده در فضای مجازی پیرامون عملکرد ماموران پلیس در دستگیری خانمی که از محرکان اغتشاشات در میدان آرژانتین بوده از صدور دستور ویژه برای پیگیری این موضوع خبر داد.

مرکز اطلاع‌ رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ درخصوص فیلم منتشر شده در فضای مجازی پیرامون عملکرد ماموران پلیس در دستگیری خانمی که از محرکان اغتشاشات در میدان آرژانتین بوده از صدور دستور ویژه برای پیگیری این موضوع خبر داد.

واکنش پلیس تهران به آزار جنسی یک زن توسط ماموران یگاه ویژه

به گزارش اکوپل نیوز، مرکز اطلاع‌ رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با اشاره به فیلم منتشر شده در فضای مجازی پیرامون عملکرد ماموران پلیس در دستگیری خانمی که از محرکان اغتشاشات در میدان آرژانتین بوده است اعلام داشت با توجه به فیلم منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، ماهواره‌ای و تلاش و دروغ‌پردازی‌های دشمن در این خصوص با استفاده از تاکتیک‌های عملیات روانی و سیاه نمایی برای تشویش اذهان عمومی و برانگیختن احساسات شهروندان داشته اند دستور ویژه مبنی بر رسیدگی به این موضوع از سوی سلسله مراتب فرماندهی صادر شده است.

پلیس ضمن اقدام در خصوص تامین امنیت شهروندان خود را مکلف به پاسخگویی می‌داند و رفتار‌های خارج از ضوابط و مقررات را به هیچ وجه تایید نمی‌کند و در صورت وقوع هرگونه تخلف برابر قوانین و مقررات با متخلفان برخورد خواهد کرد.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر