کد خبر: ۱۰۰۳۴
۲۵ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۰
۴ نفر از زندانیان زندان اوین که در پی درگیری بین زندانیان و آتش سوزی روز شنبه، آسیب دیده بودند عصر روز یکشنه 24 مهرماه در گذشتند.

۴ نفر از زندانیان زندان اوین که در پی درگیری بین زندانیان و آتش سوزی روز شنبه، آسیب دیده بودند و حالشان وخیم بود، عصر گذشته علیرغم رسیدگی‌های پزشکی در گذشتند.

به گزارش اکوپل نیوز؛ مرکز رسانه قوه قضاییه اعلام کرد، با احتساب فوت این ۴ نفر که متاسفانه به دلیل شدت وخامت حالشان در بیمارستان از دنیا رفتند، مجموع فوتی‌های حادثه درگیری زندانیان با یکدیگر و آتش سوزی شنبه شب گذشته در زندان اوین به ۸ نفر رسید.

۴ نفر دیگر از مجروحان آتش سوزی زندان اوین درگذشتند/ کشته‌ها به ۸ نفر رسید

بر اساس این گزارش، تمامی ۸ فرد فوت شده از زندانیان بند جرایم مربوط به سرقت بوده اند.

گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه در ادامه تاکید میکند، ۶ نفر از مجروحین این حادثه همچنان در بیمارستان و تحت درمان و رسیدگی‌های پزشکی هستند و حال عمومی آن‌ها مساعد و رو به بهبود است.

این گزارش حاکی است شامگاه شنبه پس از ورود به موقع دادستان تهران و رییس سازمان زندان‌ها به محل زندان اوین و با همکاری مسئولین زندان، نیرو‌های انتظامی، آتش نشانی و اورژانس بیش از ۷۰ زندانی که در معرض خطر آسیب دیدگی جدی بودند نجات پیدا کردند.

در پایان گزارش مرکز رسانه تصریح شده هویت تمامی فوت شدگان به اطلاع خانواده آن‌ها رسیده و متعاقب دستور قضایی، اسامی آن‌ها به صورت عمومی نیز منتشر خواهد شد.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر