کد خبر: ۱۰۰۷۳
۲۷ مهر ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۰
شرکت پالایش نفت آبادان اعلام کرد هیچگونه اعتصابی در این پالایشگاه اتفاق نیفتاده است.

شرکت پالایش نفت آبادان اعلام کرد که هیچگونه اعتصابی در این پالایشگاه اتفاق نیفتاده است.

اعتصاب کارکنان پالایشگاه نفت آبادان تکذیب شد

به گزارش اکوپل نیوز؛ روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان اعلام کرد: شب گذشته شایعات کذبی مبنی بر اعتصاب رانندگان ماشین‌های حامل فرآورده‌های پالایشگاه آبادان در فضای مجازی و رسانه‌های ضد انقلاب مطرح شد.

رسانه‌های معاند در اقدامی مضحک تصاویری از استقرار تانکر‌های حامل سوخت در دروازه ۱۸ (خط وسط) را با عنوان اعتصاب رانندگان شرکت پالایش نفت آبادان منتشر کردند و این در حالیست که تمامی نقل و انتقالات جاده‌ای پالایشگاه از این دروازه و با همکاری اداره پخش صورت می‌پذیرد و استقرار این تانکر‌ها جهت بارگیری و انتقال فرآورده امری عادی برای ساکنین شهرستان آبادان می‌باشد.

شایان ذکر است دلاور مردان عرصه صنعت نفت در پالایشگاه آبادان با تمام توان در سنگر تولید مشغول به فعالیت هستند و با تمام توان در مسیر خدمت گام بر می‌دارند.

در حالیکه کارکنان خدوم پالایشگاه آبادان اخیراً به پاس این تلاش‌ها و نقش آفرینی در تامین بنزین مورد نیاز مردم عزیز ایران در سفر‌های تابستانی و زائرین اربعین حسینی کشور لوح تقدیر از وزیر محترم نفت دریافت کرده‌اند، برخی افراد در داخل کشور و رسانه‌های ضد انقلاب در خارج، به دنبال آن هستند تا با دروغ پراکنی، روند عادی کار در بخش نفت و گاز کشور و این افتخارات ملی را تحت تاثیر قرار داده که با هوشیاری کارکنان صنعت نفت، تیر آن‌ها به سنگ خواهد خورد.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر