کد خبر: ۱۰۱۰۷
۰۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۴
جسد این فرد در مکانی کشف شده که در آن مکان هیچ گونه تجمعی شکل نگرفته است و فوت این شخص ارتباطی با اغتشاشات اخیر شهر اراک نداشته است.

در راستای پروژه کشته‌سازی ضد انقلاب، اخیرا ادعا شده است فردی در اراک در جریان اغتشاشات اخیر کشته شده است، این در حالی است که پیگیری‌ها نشان می‌دهد این فرد در محلی فوت کرده است که هیچگونه تجمعی در آنجا وجود نداشت.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از میزان؛ ربیع الله قربانی درباره این موضوع که فردی در اراک در جریان اغتشاشات اخیر کشته شده است، گفت: شنبه شب، جسد مردی ۳۱ ساله در ساختمان نیمه کاره‌ای در نزدیکی محل سکونتش در شهرستان اراک کشف شد.

کشته شدن مرد ۳۱ ساله اراکی در اغتشاشات صحت ندارد

وی افزود: جسد این فرد در مکانی کشف شده که در آن مکان هیچ گونه تجمعی شکل نگرفته است و فوت این شخص ارتباطی با اغتشاشات اخیر نداشته است.

دادستان مرکز استان بیان کرد: طبق معاینات اولیه جسد هیچگونه جای زخم، شکستی اندام دست، پا، گردن و جمجمه همچنین خونریزی مغزی مشاهده نشده است.

قربانی اظهار کرد: بر اساس ازمایش‌های اخذ شده از جسد، تست‌های مولتی دراگ از نظر آمفتامین و متا آمفتامین و مرفین مثبت بوده است.

دادستان مرکز استان با بیان اینکه نمونه آزمایش سم شناسی از جسد اخذ شده است که نتیجه آن متعاقباً از طریق پزشکی قانونی اعلام می‌شود، گفت: تعیین علت تامه فوت بستگی به نتیجه آزمایش سم شناسی پزشکی قانونی دارد.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر