کد خبر: ۱۰۱۳۳
۰۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۹
«محمد رازی» گفت: دلیل استعفا عدم احترام به جامعه پزشکی و هتک حرمت به پزشکانی بود که قصد برگزاری تجمعی مسالمت آمیز در این سازمان را داشتند.

همزمان با تلاش برخی از پزشکان برای برپایی تجمع در برابر سازمان نظام پزشکی، قائم مقام این سازمان در اعتراض به آنچه بی احترامی به پزشکان خوانده شده است از سمت خود استعفا داد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از ایلنا؛ محمد رازی قائم مقام سازمان نظام پزشکی تهران بزرگ با اشاره استعفای خود از سمت قائم مقامی این سازمان، اظهار کرد: دلیل این موضوع عدم احترام به جامعه پزشکی و هتک حرمت به پزشکانی بود که قصد برگزاری تجمعی مسالمت آمیز در این سازمان را داشتند.

«محمد رازی» قائم مقام سازمان نظام پزشکی استعفا کرد

وی افزود: همچنین دلیل دیگر این استعفا تعدی به خانه پزشکان و امنیتی کردن فضای اطرف سازمان نظام پزشکی و دانشگاه بود.

رازی بیان کرد: نه تنها اجازه برگزاری تجمع را ندادند بلکه در‌های سازمان نظام پزشکی را بسته و اجازه ورود به پزشکان را هم ندادند. در زمان اعتراض بنده به برخورد توهین آمیز با یکی از پزشکان حاضر و درخواست از آن‌ها برای رها کردن ایشان به من هم بی احترامی شد.

قائم مقام مستعفی سازمان نظام پزشکی یادآور شد: دامنه این بی احترامی‌ها به دکتر علویان رئیس نظام پزشکی تهران بزرگ هم رسید و زمانی که ایشان در حال صحبت کردن و دعوت به آرامش بود به ایشان هم اسائه ادب شد.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر