کد خبر: ۱۰۱۵۳
۰۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۶
پلیس آلمان روز پنجشنبه ۲۸ اکتبر از پیدا شدن جسد یک مرد در قسمت چرخ یک هواپیمای ایرباس متعلق به خطوط هوایی لوفتهانزا خبر داد.

پلیس آلمان روز پنجشنبه ۲۸ اکتبر از پیدا شدن جسد یک مرد در قسمت چرخ یک هواپیمای ایرباس متعلق به خطوط هوایی لوفتهانزا خبر داد. این هواپیما صبح روز پنجشنبه از مبدا تهران به مقصد فرانکفورت آلمان پرواز کرده بود.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از یورونیوز؛ روزنامه بیلد به نقل از پلیس آلمان اعلام کرد، خدمه فرودگاه در حین انجام تعمیرات و بازرسی فنی پس از پرواز، جسد این مرد را پیدا کردند.

کشف یک جسد در پرواز تهران - فرانکفورت

به گزارش تلویزیون هسنشاو چهار ساعت از کار بر روی هواپیما گذشته بود که این جسد پیدا شد. پلیس هنوز هویت این فرد را اعلام نکرده، ولی تحقیقات برای روشن شدن هویت او و رخداد این حادثه را آغاز کرده است.

به گزارش خبرگزاری دی‌پی‌ای پرواز برگشت این هواپیما که برای روز جمعه برنامه‌ریزی شده بود، لغو شده است.

آلمان که پذیرای بزرگترین جمعیت مهاجر ایرانی است، هفته گذشته در شهر برلین، میزبان بزرگترین تجمع اعتراضی ایرانیان خارج از کشور در همبستگی با اعتراضات داخل ایران بود.

آنالنا بائربوک، وزیر امور خارجه آلمان نیز روز چهارشنبه از اعمال محدودیت‌هایی برای ورود مقامات ایرانی به عنوان اقدامی تنبیهی علیه حکومت ایران خبر داد.

گزارش خطا
برچسب ها: جسد هواپیما
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر