کد خبر: ۱۰۱۶۵
۱۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۰
در حال حاضر شارژ انبار‌ها به وضعیت مطلوبی نرسیده و ما در حال برنامه‌ریزی برای کمک‌های بیشتر به هلال احمر برای رسیدن به وضعیت مطلوب در ذخیره اقلام امدادی هستیم.

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در حال حاضر شارژ انبار‌ها به وضعیت مطلوبی نرسیده و ما در حال برنامه‌ریزی برای کمک‌های بیشتر به هلال احمر برای رسیدن به وضعیت مطلوب در ذخیره اقلام امدادی هستیم.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از جمعیت هلال احمر؛ محمدحسن نامی صبح امروز در گردهمایی معاونین امداد و نجات جمعیت‌های استانی هلال احمر در سراسر کشور در تهران حاضر شد و گفت: بر اساس قانون مدیریت بحران کشور مصوب ۱۳۹۸ همه سازمان‌های عضو مدیریت بحران بایستی برای پاسخ به سوانح در کنار هلال احمر قرار بگیرند و کمک کنند.

وی با بیان اینکه مدیریت بحران ۳ مرحله دارد گفت: پیشگیری، آمادگی به پاسخ و بازسازی و بازتوانی پس از سانحه که در همه این مراحل هلال احمر نقش اصلی و هدایت کننده را بازی می‌کند.

وضعیت انبار‌های امدادی مطلوب نیست / همه سازمان‌ها در کنار هلال احمر باشند

وی افزود: جمعیت هلال احمر از اساسی‌ترین ارکان کشور است. خوشبختانه هلال احمر با ظرفیت و نوع دوستی دکتر کولیوند دچار رونق مضاعف شده‌است و من از طرف وزیر کشور از ایشان قدردانی می‌کنم.

رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: هلال احمر نیاز به پشتیبانی از سوی دولت و البته دیگر سازمان‌های مردم نهاد است.

وی ادامه داد: هر چه هلال احمر قدرتمندتر باشد به خصوص از نظر نیروی انسانی و متخصص پاسخ به بحران ساده‌تر خواهد بود.

نامی تاکید کرد: هر کجا بحرانی هست و عدم تعادل در حرکت سازمان‌های مربوطه به چشم می‌خورد، فرماندهی هلال احمر به کار می‌آید و ما این را در سوانح سال جاری به خوبی دیدیم و درک کردیم.

نامی در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر شارژ انبار‌ها به وضعیت مطلوبی نرسیده و ما در حال برنامه‌ریزی برای کمک‌های بیشتر به هلال احمر برای رسیدن به وضعیت مطلوب در ذخیره اقلام امدادی هستیم.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر