کد خبر: ۱۰۱۸۵
۱۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۸
یحیی رحیم صفوی:
آمریکایی‌ها، انگلیسی‌های خبیث، صهیونیست‌های کودک‌کُش و برخی از این کشور‌های جنوبی حاشیه خلیج فارس باید بین امنیت و رسانه‌هایشان یکی را انتخاب کنند.

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: غربی‌ها و برخی کشور‌های منطقه باید بدانند که اگر تلویزیون‌های‌شان باعث ناامنی ایران شد، باید بین امنیت و رسانه‌های‌شان یکی را انتخاب کنند؛ یعنی اگر دخالت کردند، حتماً تاوانش را می‌پردازند.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از دفاع‌پرس، سردار سرلشکر پاسدار «سید یحیی رحیم صفوی» صبح امروز (پنجشنبه) در مراسم یازدهمین سالگرد شهادت سردار «حسن طهرانی‌مقدم» که در ستاد فرماندهی نیروی هوافضای سپاه بر گزار شد، اظهار داشت: همواره سنت الهی بر این روال بوده که حق بر باطل پیروز می‌شود و این هم وعده‌ای است که خداوند در قرآن کریم به آن اشاره دارد؛ لذا بر اساس این سنت، بر دشمنان اسلام و قرآن پیروز خواهیم شد و از راه حق هم بازنمی‌گردیم و برای رسیدن به هدف همواره یک دستمان در دست مردم و دست دیگرمان بر دست ولایت فقیه خواهد بود.

دشمنان باید بین امنیت و رسانه‌های‌شان یکی را انتخاب کنند

سردار صفوی افزود: ما و شما به‌ عنوان پاسداران انقلاب اسلامی با خداوند، شهیدان و مقام معظم رهبری عهد و پیمان بسته‌ایم که تا آخر عمرمان با روحیه جهادی، توکل به خدا، اعتماد به دانش و استفاده از تجارب دفاع مقدس، در این جنگ جدید ترکیبی و شناختی با همراهی جوانان خود به دشمنان هجوم آورده و آن‌ها را شکست دهیم.

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در ادامه گفت: جهان در حال تغییر و تحول است و نظام‌های قدرت در حال جابه‌جایی هستند؛ البته نظام سلطه به رهبری آمریکا، صهیونیسم بین‌الملل، انگلیسی‌های خبیث و ناتو و برخی از قبایل صحرانشین جنوب خلیج فارس که توسط انگلیسی‌ها حکومت تشکیل دادند، ولی از فرهنگ و تمدن خودشان و ما بی‌خبرند و نمی‌دانند که ایران مقتدر با یک ملت بزرگ، با فرهنگ و تمدن و با یک رهبر شجاع و خردمند چگونه نظام قدرت را در جهان به چالش کشیده است.

وی با اشاره به اینکه نبرد جدید جبهه استکبار به رهبری آمریکا با جبهه مقاومت، ناشی از انفعال آن‌ها در مقابل قدرت ملت بزرگ ایران است، ادامه داد: دشمنان این مردم و نظام اسلامی حداقل در سه رخداد بزرگ براندازی انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و رویارویی با جبهه مقاومت در منطقه غرب آسیا شکست خورده‌اند، اما آن‌ها باز هم مشغول توطئه، ناامن‌سازی و ایجاد اغتشاش در داخل ایران هستند.

سرلشکر صفوی با بیان اینکه ضعف‌ها و مشکلاتی در کشورمان داریم، افزود: آن‌ها در جریان ناامنی‌های اخیر با تمام توان رسانه‌ای و شبکه نفوذ منطقه‌ای خود و حتی از همه فاسدان و جاسوسان داخلی کشورمان کمک گرفتند، ولی جمهوری اسلامی به فضل الهی و با برخورداری از رهبری مقتدر با به دست گرفتن ابتکار و کمک به مدیریت صحنه، دشمنان را با شکست مواجه کرد و ملت ما همچون فتنه‌های گذشته، این فتنه را هم درهم شکست.

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا عنوان کرد: اگرچه تاکنون هزینه‌های بالایی همچون شهدای اخیرمان، شهدای مدافع حرم، ۲۰۰ هزار شهید و ۳۰۰ هزار جانباز دفاع مقدس و نیز شهدای مظلومی مانند حاج حسن طهرانی‌مقدم، فخری‌زاده، قاسم سلیمانی و شهدای مظلوم حوادث اخیر در تهران، البرز و حرم حضرت شاهچراغ را تقدیم انقلاب کردیم؛ اما ما و جبهه مقاومت با هوشمندی، صبر انقلابی و شجاعت ذاتی ملت‌هایمان و به مدد الهی بر جبهه استکبار پیروز خواهیم شد.

وی همچنین به «جنگ شناختی» اشاره و بیان کرد: هدف جنگ شناختی تغییر در باورها، ادراک و شناخت، اطلاعات مغزی انسان‌هاست و استفاده از این روش را در اغتشاشات اخیر مشاهده می‌کنیم؛ به نحوی که وقتی به برخی از دستگیرشدگان این اغتشاشات عکس شهید صیاد شیرازی را نشان دادند، این شهید والامقام را نمی‌شناختند و می‌گفتند که ما فقط اخباری را که از طریق تلفن همراه خود می‌بینیم، قبول داریم.

سردار صفوی با بیان اینکه چنین جوانانی با قدرت و مولفه‌های قدرت ایران آشنایی ندارند، گفت: زمانی ایران برای تهیه موشک به لیبی و سوریه متوصل شده بود، اما امروز به واسطه تلاش‌هایی که شهیدانی، چون طهرانی‌مقدم انجام دادند، قدرت موشکی بالستیک در جهان هستیم با این توضیح که نه‌تن‌ها از هیچ کشوری برای ساخت موشک کمک نمی‌گیریم، بلکه سوخت موشک را هم در درون سپاه و وزارت دفاع تولید می‌کنیم.

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در ادامه به توان پهپادی کشورمان اشاره و تصریح کرد: اگر هم‌اکنون ما یک قدرت پهپادی هستیم که دنیا و آمریکایی‌ها به آن اذعان دارند، آغاز تولید این قدرت از سال ۶۵ و در عملیات کربلای ۵ بود؛ اکنون ایران نه‌تن‌ها به یک قدرت پهپادی در جهان تبدیل شده است، بلکه علاوه بر تولید، صادر هم می‌کنیم؛ به نحوی که امروز چندین کشور خواهان خرید پهپاد از کشورمان هستند.

سرلشکر صفوی همچنین درباره تحرکات دشمنان برای ایجاد ناامنی در کشور گفت: آمریکایی‌ها، انگلیسی‌های خبیث، صهیونیست‌های کودک‌کُش و برخی از این کشور‌های جنوبی حاشیه خلیج فارس باید بدانند که اگر تلویزیون‌های‌شان باعث ناامنی ایران شد، باید بین امنیت و رسانه‌هایشان یکی را انتخاب کنند؛ یعنی اگر دخالت کردند، حتماً تاوانش را می‌پردازند؛ آن‌ها پرونده سیاهی دارند که از کمک به رژیم بعث عراق در زمان صدام که باعث شهادت بسیاری از مردم کشورمان شد تا راه اندازی داعش و شبکه‌های تلوزیونی در فتنه‌های اخیر را شامل می‌شود؛ این در حالی است که این‌کشورها، کشور‌های ضعیفی هستند. آمریکایی‌ها از شاه ایران حمایت نکردند، و اگر آمریکا از این‌ها حمایت نکند، سرنوشتی همچون شاه ایران و صدام را خواهند داشت.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر