کد خبر: ۱۰۴۲۱
۱۰ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۶
فرد مورد اشاره یک سارق مسلح بوده که فقط در ایام نوروز بیش از ۱۰ فقره سرقت مسلحانه از شهروندان و مسافران نوروزی داشته است.

رسانه‌های تابلودار معاند اخیرا خبری مبنی بر کشته شدن یک جوان در کرمانشاه با تیراندازی ماموران نیروی انتظامی روی خروجی خود رفته‌اند. این رسانه‌ها مدعی شده‌اند فرد مورد اشاره به دلیل نداشتن مدارک خودرو مورد تیراندازی پلیس قرار گرفته است.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه؛ رسانه‌های تابلودار معاند اخیرا خبری مبنی بر کشته شدن یک جوان در کرمانشاه با تیراندازی ماموران نیروی انتظامی روی خروجی خود رفته‌اند. این رسانه‌ها مدعی شده‌اند فرد مورد اشاره به دلیل نداشتن مدارک خودرو مورد تیراندازی پلیس قرار گرفته است.

توضیحات دادستان کرمانشاه درخصوص کشته شدن یک فرد با تیراندازی پلیس

بررسی ماجرای اتفاق روی داده نشان می‌دهد فرد مورد اشاره یک سارق مسلح بوده که فقط در ایام نوروز بیش از ۱۰ فقره سرقت مسلحانه از شهروندان و مسافران نوروزی داشته است.

شهرام کرمی دادستان کرمانشاه در این رابطه گفت: این فرد عضو یک گروه سارق مسلح بود که بیش از ۱۰ فقره سرقت مسلحانه از شهروندان کرمانشاه و مسافران نوروزی انجام داده‌اند.

وی افزود: در تحقیقات به عمل آمده و گزارش‌های مندرج در پرونده این گروه ۴ نفره به طور قطع سارق مسلح بودند و در پی تعقیب و گریزی که صورت گرفت در پی شلیک سارقین مسلح به سمت ماموران انتظامی، ماموران به دلیل دفاع از خود به سمت آن‌ها تیراندازی متقابل کردند. یکی از سارقان با شلیک گلوله نیروی انتظامی کشته شد و ۲ نفر دیگر دستگیر و یک نفر متواری شده است.

کرمی اظهار کرد: ۲ نفر از سارقانی که دستگیر شدند به سرقت مسلحانه اقرار کردند و سلاح نیز از این افراد کشف شده است.

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه بیان کرد: پرونده قضایی نیز تشکیل شده است و کسانی که دستگیر شده‌اند بازداشت موقت هستند و متهمی که متواری شده تحت تعقیب است و دستگیر خواهد شد، برخی از مال‌باختگان نیز شناسایی و شکایت خود را مطرح کرده‌اند.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر