کد خبر: ۱۰۴۷۴
۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۹
معاون حقوقی رئیس جمهور اگر قرار باشد در کشور حجاب نباشد اصلا جمهوری اسلامی خیلی معنا پیدا نمی‌کند برای همین ما باید بر مسئله حجاب تاکید کنیم.

معاون حقوقی رئیس جمهور با تاکید بر اینکه نباید نسبت به مسئله حجاب بی تفاوت بود، به تقسیم بندی افراد بی حجاب اشاره و تاکید کرد: کسانی که به صورت سازمان یافته ترویج بی حجابی می‌کنند مجرم هستند.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از فارس؛ محمد دهقان با بیان اینکه حجاب نماد جمهوری اسلامی ایران است و نسبت به حجاب نمی‌توانیم بی تفاوت باشیم، گفت: اگر قرار باشد در کشور حجاب نباشد اصلا جمهوری اسلامی خیلی معنا پیدا نمی‌کند برای همین ما باید بر مسئله حجاب تاکید کنیم و نباید نسبت به آن مساحمه کنیم.

تعداد بازدید : 2

دهقان با طرح این سوال که آیا تمام کسانی که حجاب را رعایت نمی‌کنند مجرم هستند، افزود: خیر. کسانی مجرم هستند که به صورت سازمان یافته ترویج بی حجابی می‌کنند و معمولا اتصال این‌ها به خارج است و انگار نقش مزدوری ایفا می‌کند که در کشور رسما بی حجابی را ترویج کنند.

معاون حقوقی رئیس جمهور ادامه داد: این افراد به صورت سازمان‌یافته سلسله برنامه‌هایی را برای ترویج بی حجابی پیگیری می‌کنند. این‌ها حتماً مجرم هستند این‌ها می‌خوانهد با یک اقدام فرهنگی برنامه‌های خود را پیگیری می‌کنند لذا باید با آن‌ها حتماً برخورد شود. این دسته زیاد نیستند و تعداد آن‌ها بسیار کم است به نظرم باید این شناسایی شوند و با آن‌ها بر اساس قانون برخورد شود.

اظهارات معاون حقوقی رئیس جمهور در این باره در فیلم زیر آمده است:

 

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر