کد خبر: ۱۰۵۱۳
۰۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۲:۳۶
در پی حمله تروریستی اشرار و معاندان به برجک مرزبانی "مَزه سر" هنگ مرزی سراوان ۵ تن به شهادت رسیدند.

در پی حمله تروریستی ناجوانمردانه اشرار و معاندان، شب گذشته تلاش تروریست‌های معاند برای ورود به کشور از مرز کشور پاکستان با مقاومت مرزبانان دلیر برجک مرزبانی "مَزه سر" هنگ مرزی سراوان روبه رو شدند.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات فراجا طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد در پی حمله تروریستی ناجوانمردانه اشرار و معاندان در شب گذشته و تلاش برای ورود به کشور با مقاومت مرزبانان دلیر برجک مرزبانی "مزه سر" هنگ مرزی سراوان روبه رو شدند که در این درگیری متاسفانه ۵ نفر از مرزبانان دلیر، به درجه شهادت نائل و تروریست‌ها با تحمل تلفات از صحنه درگیری متواری شدند. "این اقدام ناجوانمردانه حتما بی پاسخ نخواهد ماند".

شایان ذکر است؛ جانشین فرماندهی انتظامی کشور به همراه فرمانده مرزبانی فراجا برای بررسی موضوع از ساعاتی پیش در منطقه درگیری حضور پیدا کردند.

شهادت 5 مرزبان در سراوان

اسامی شهدای حمله تروریستی به برجک "مزه سر" هنگ مرزی سراوان اعلام شد.

اسامی شهدای حمله تروریستی به برجک "مزه سر" هنگ مرزی سراوان به شرح ذیل است:

گروهبانیکم شهید "حسین بادامکی"

گروهبانیکم شهید "علی غنی با تدبیر"

سرباز وظیفه شهید "محمد جمالزاده"

سرباز وظیفه شهید "یونس سیفی نژاد"

سرباز وظیفه شهید "ناصر حیدری"

گفتنی است؛ حمله تروریستی ناجوانمردانه اشرار و معاندان در شب گذشته و تلاش آن‌ها برای ورود به کشور با مقاومت مرزبانان دلیر و غیرتمند برجک مرزبانی "مزه سر" هنگ مرزی سراوان روبه رو شد که در این درگیری متاسفانه ۵ تن از مرزبانان کشور عزیزمان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر