کد خبر: ۱۱۶۴
۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۴
آنطور که به نظر می‌رسد توافقات مابین دوباشگاه لورکوزن و زنیت رو به پایان است و سردار آزمون بزودی بعنوان بازیکن جدید این باشگاه آلمانی معرفی خواهد شد.

توئیت باشگاه بایر لورکوزن خبر از انتقال قریب الوقوع سردار آزمون به این تیم می‌دهد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از ورزش سه، درخشش سردار آزمون در سال‌های اخیر در ترکیب تیم ملی ایران و البته باشگاه زنیت باعث شده هر سال اخبار و شایعات فراوانی در مورد احتمال انتقال او به لیگ‌های مطرح اروپایی مطرح شود. در پنجره تابستانی امسال دو تیم بایر لورکوزن و رم برای خرید سردار آزمون اقدام کردند و حالا به نظر ستاره جوان زنیت در آستانه انتقال به بوندسلیگا قرار گرفته است.

سردار آزمون - لورکوزن؛ لود به صورت رسمی

اکانت رسمی باشگاه بایر لورکوزن با استفاده از حرف A و لباس آبی (رنگ پیراهن زنیت) و البته ساعت شنی، به انتقال احتمالی سردار آزمون به این باشگاه و بوندسلیگا اشاره کرده است. پس به نظر می‌رسد بعد از سال‌ها درخشش در لیگ روسیه و البته گلزنی برابر تیم هایی، چون اتلتیکومادرید و بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان، حالا نوبت درخشش سردار آزمون در بوندسلیگا فرا رسیده است.

سردار آزمون که در سال‌های اخیر و به خصوص در مرحله دشوار مقدماتی جام جهانی با گلزنی‌های خود موجبات صعود ایران به دور دوم را فراهم آورد، حالا در آستانه انتقالی بزرگ و بازی در مقابل ستاره‌های بایرن مونیخ و دورتموند قرار گرفته است. لورکوزن فصل گذشته در هفته‌های پایانی شانس صعود به لیگ قهرمانان را از دست داده و سهمیه لیگ اروپا را کسب کرد.

فصل گذشته مهدی طارمی بعد از انتقال به پورتو عملکرد فوق العاده‌ای در پرتغال و البته لیگ قهرمانان داشت و حالا منتظر تکرار این درخشش از سوی سردار آزمون در لیگ آلمان خواهیم بود. سابقه ستاره‌های ایرانی در لیگ آلمان اینقدر خوب بوده که از همین حالا رویای گل زنی‌های سردار آزمون با لباس قرمز لورکوزن در بوندسلیگا را در سر داشته باشیم.

البته حضور بازیکنان ایرانی در لورکوزن به دو دهه قبل باز می‌گردد. در اواسط دهه هفتاد رودی فولر، ستاره سابق خط حمله مانشافت برای تماشای دربی آبان ۷۷ راهی ایران شد و رابطه خوب او با علی فتح الله زاده هماهنجا کلید خورد. بدین ترتیب مقدمات انتقال سه بازیکن استقلال یعنی علی موسوی، داریوش یزدانی و مهدی پاشازاده از همان رابطه دوستی کلید خورد و البته بار‌ها نیز شایعه حضور کریستوف دام روی نیمکت استقلال در آن مقطع شنیده شد، اما شرایط خاص این سرمربی آلمانی مانع این انتقال شد.

رفتن علی موسوی به لورکوزن تنها چند روز قبل از فینال جام حذفی در سال ۷۸ و بعد از درخشش این مهاجم در جام باشگاه‌های آسیا کلید خورده و موجب عصبانیت هواداران استقلال در آن مقطع و پیش از آن دیدار مهم نیز شد.

بعد از گذشته ۲۲ سال، حالا سردار آزمون بعد از سال‌ها درخشش در روسیه راهی بوندسلیگا خواهد شد و هواداران فوتبال ایران امیدوار به تکرار روز‌های درخشان بازیکنانی، چون علی دایی، مهدی مهدوی کیا، وحید هاشمیان و علی کریمی در فوتبال آلمان هستند.

سردار آزمون - لورکوزن؛ لود به صورت رسمی

توییت بایرلورکوزن برای سردار ازمون

آنطور که به نظر می‌رسد توافقات مابین دوباشگاه لورکوزن و زنیت رو به پایان است و سردار آزمون بزودی بعنوان بازیکن جدید این باشگاه آلمانی معرفی خواهد شد.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر