کد خبر: ۱۳۹۵
۱۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۹
بیش از ۱۸ هزار تهرانی در سامانه سجام ثبت نام کرده اند.

بررسی آمار افرادی که در سامانه سجام ثبت نام کرده اند، نشان می‌دهد که تهرانی‌ها همچنان و مانند ماه‌های گذشته در صدر این لیست قرار دارند و بیش از ۱۸ هزار تهرانی در این سامانه ثبت نام کرده اند.

به گزارش اکوپل نیوز، تازه‌ترین آمار‌ها نشان می‌دهد که در تیر ماه سال جاری، تعداد ۸۹ هزار و ۱۲۰ ثبت نام از سوی سرمایه گذاران حاضر در بازار سرمایه در سامانه «سجام» صورت گرفته و تعداد احراز هویت شده‌ها نیز با عبور از ۱۱۲ هزار سهام دار در این ماه به ۱۱۲ هزار و ۲۶۳ مورد رسیده است.

تهرانی‌ها در صدر ثبت نام کنندگان سامانه سجام

بر این اساس، در خرداد سال جاری تعداد ثبت نام در سامانه سجام ۷۶ هزار و ۲۱۴ و تعداد احراز هویت شده‌ها نیز ۱۰۱ هزار و ۱۶۵ مورد بوده است.

طبق این گزارش، تعداد نفرات ثبت نام شده در سامانه سجام هر استان حاکی از آن است که پنج استان تهران با ۱۸ هزار و ۸۸۰ مورد، اصفهان با ۶۳۸۷ مورد، خوزستان با ۶۲۵۳ مورد، کرمان با ۶۲۲۷ مورد و خراسان رضوی با ۵۷۸۹ مورد در صدر بیشترین ثبت نام شده‌ها در کل کشور قرار دارند.

از سویی دیگر بر اساس آمار‌های منتشر شده، پنج استان ایلام با ۵۵۵، کهگیلویه و بویراحمد با ۵۶۴، چهارمحال و بختیاری با ۶۵۲، خراسان جنوبی با ۶۷۰ و سمنان با ۷۰۲ مورد در انتهای لیست کمترین ثبت نام شده‌های در بین سایر استان‌ها قرار دارند. این درحالی است که در خردادماه هم تهرانی‌ها با ۱۶ هزار و ۶۶۱ مورد در صدر لیست ثبت نامی‌ها در سجام ایستاده بودند.

سامانه سجام «سامانه جامع ثبت اطلاعات مشتریان» به نشانی WWW.SEJAM.IR، برای الکترونیک کردن و خودکار کردن فرآیند جمع آوری و مدیریت اطلاعات مشتریان است و عملیاتی شدن این سامانه باعث افزایش دقت، سرعت و بهره وری در زمینه جمع آوری اطلاعات و ارائه خدمات عمومی و مهم‌تر از همه، یکپارچگی سامانه‌های اطلاعاتی شده است.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر