کد خبر: ۱۴۹۱
۲۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۹
فردا و پس فردا در مناطقی از شمال غرب و ارتفاعات البرز مرکزی برخی نقاط از هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان و فارس رگبار باران و وزش با شدید پیش بینی می‌شود.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از ایرنا، کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به ادامه بارندگی‌ها در شمال غرب کشور، گفت: از ابتدای هفته برای بیشتر مناطق کشور دمای هوا روند کاهشی خواهد داشت.

«امین حسین نقشینه» درباره وضعیت جوی کشور افزود: برای امروز (۲۰ مرداد) به‌ویژه در ساعت‌های بعدازظهر و اوایل شب، رشد ابر گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید برای استان‌های آذربایجان شرقی، شمال آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، ارتفاعات رشته کوه البرز در قزوین، البرز و تهران پیش بینی می‌شود.

وی ادامه داد: همین وضعیت در ارتفاعات زاگرس مرکزی و همچنین در برخی نقاط هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و فارس پیش‌بینی می‌شود.

نقشینه گفت: فردا و پس فردا در مناطقی از شمال غرب و ارتفاعات البرز مرکزی برخی نقاط از هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان و فارس رگبار باران و وزش با شدید پیش بینی می‌شود.

کارشناس سازمان هواشناسی اظهار داشت: شنبه و یکشنبه در شمال آذربایجان شرقی و غربی، غرب گیلان و اردبیل افزایش ابر و رگبار پراکنده باران پیش بینی می‌شود.

به گفته نقشینه از ابتدای هفته برای بیشتر مناطق کشور دمای هوا روند کاهش خواهی داشت.

وی گفت: در پنج روز آینده در شمال شرق، جنوب شرق و شرق به ویژه در زابل تندباد خواهیم داشت و در همین مدت شرق دریای عمان مواج و متلاطم است.

کارشناس سازمان هواشناسی اضافه کرد: ارتفاعات تهران عصر امروز نیمه ابری با احتمال بارش باران پیش بینی می‌شود، اما شهر تهران آسمانی صاف را در پنج روز آینده خواهد داشت.

دمای هوای تهران امروز و فردا ۳۹ درجه سانتیگراداست.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر