کد خبر: ۱۶۳۴
۲۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۲
باشگاه رئال مادرید با متد و شیوه‌های جدید سعی دارد استقامت بازیکنان خود را بالاتر ببرد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از فارس، وقتی آنچلوتی به رئال مادرید بازگشت، همه از حضور دوباره یک مربی بدنساز حرفه‌ای به نام «آنتونیو پینتوس» در جمع کهکشانی‌ها صحبت کردند.

مربی که در کنار کارلتو به یکی از بهترین مربیان بدنسازی دنیا لقب گرفت و شیوه‌ها و متد‌های جالبی را وارد تمرینات باشگاه‌های فوتبالی کرد.

شکنجه بازیکنان رئال مادرید با ماسک هیپوکسی +عکس

او فصل گذشته در کنار آنتونیو کونته در اینترمیلان بود و توانست به یکی از عوامل تاثیر گذار قهرمانی نراتزوری پس از ۱۰ سال در سری‌آ نام گیرد.

حالا او آمده تا شرایط فیزیکی بازیکنان همیشه مصدومی مثل ادن هازارد و یا گرت بیل را بهبود بخشد.

فصل گذشته تیمِ زیدان به شدت با مشکل مصدومیت مواجه بود و می‌توان عقیده داشت که اگر این میزان آسیب دیدگی وجود نداشت شاید زیدان می‌توانست یک جام برای رئالی‌ها بدست آورد.

از چند روز گذشته متد جدید پینتوس در تمرینات رئال مادرید مورد بررسی قرار گرفته و همه در خصوص شکنجه بازیکنان در تمرینات هوازی صحبت می‌کنند.

این مربی بدنساز از ماسکی به نام «هیپوکسی» برای کاهش اکسیژن در تمرینات استفاده می‌کند تا میزان قدرت بازیکنان رئال مادرید را بالا ببرد.

شکنجه بازیکنان رئال مادرید با ماسک هیپوکسی +عکس

این ماسک میزان اکسیژن ورودی و خروجی را تنظیم می‌کند و باعث می‌شود تا ظرفیت ریه، آستانه بی‌هوازی، حداکثر مصرف اکسیژن، تولید انرژی و استقامت جسمی و روحی افزایش یابد.

البته از این ماسک نباید در حین تمرینات شدید استفاده گردد و بیشتر توصیه می‌شود تا برای یک تمرین خاص برای عضلات تنفسی این ماسک مورد استفاده قرار گیرد.

پینتوس سعی دارد در تمرینات متناوب هیپوکسی، ورزشکار را در معرض دوره‌های کوتاه مدت (۱ یا ۲ ساعت) در شرایط ارتفاع شبیه سازی شده قرار دهد تا هیپوکسی تحریک شده و عملکرد بهتری در گردش خون رخ دهد.

شکنجه بازیکنان رئال مادرید با ماسک هیپوکسی +عکس

بسیاری از رسانه‌های اسپانیایی گزارش دادند که با حضور پینتوس شرایط بدنی بازیکنان این تیم بسیار تغییر کرده و باید دید تیمِ آنچلوتی چه عملکردی در این فصل لالیگا را به ثبت خواهد رساند.

این تیم بامداد فردا در اولین بازی خود در فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۲ به مصاف آلاوس خواهد رفت.

شکنجه بازیکنان رئال مادرید با ماسک هیپوکسی +عکس

گزارش خطا
برچسب ها: رئال مادرید
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر