کد خبر: ۱۶۶۵
۲۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۹
افرادی که در روزهای دوشنبه و سه شنبه، بازه زمانی برای تعویض پلاک خودرو رزرو کرده اند نگران نباشند چرا که مراکز باز بوده و در نوبت تعیین شده می‌توانند مراجعه کرده و خدمات مربوطه را دریافت کنند.

معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا گفت: علی‌رغم تعطیلی اعلامی ستاد ملی مقابله با کرونا، مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری راهور ناجا در روز‌های دوشنبه و سه شنبه فعال هستند.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از فارس، سرهنگ عین‌الله جهانی معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا در خصوص چگونگی فعالیت مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک در تعطیلات اعلامی ستاد ملی مقابله با کرونا اظهار داشت: مراکز شماره گذاری در تعطیلات پیش رو تعطیل نبوده و با ۵۰ درصد ظرفیت کار خود را ادامه خواهند داد.

معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا تصریح کرد: افرادی که در روز‌های دوشنبه و سه شنبه، بازه زمانی برای تعویض پلاک خودرو رزرو کرده اند نگران نباشند چرا که مراکز باز بوده و در نوبت تعیین شده می‌توانند مراجعه کرده و خدمات مربوطه را دریافت کنند.

وی با بیان این مطلب که رعایت پروتکل‌های بهداشتی از جمله اولویت‌های اصلی پلیس راهور ناجا در مراجعه به مراکز تعویض پلاک است خاطر نشان کرد: به غیر از تاسوعا، عاشورا، روز‌های جمعه و تعطیلات رسمی در بقیه ایام مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک فعال بوده و به کار خود ادامه می‌دهند.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر