کد خبر: ۳۲۲۷
۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۸
ما با دولت پیشین به توافق نرسیدیم، اما در توافق با دولت جدید مقرر شد؛ بودجه ۱۴۰۱ با هماهنگی دولت و مجلس و با اعمال اصلاحات ساختاری تقدیم مجلس شود.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: طبق اعلام سازمان برنامه و بودجه، لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ در زمان قانونی مقرر یعنی ۱۵ آذر ماه تقدیم مجلس می‌شود.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از صدا و سیما، محمدرضا پورابراهیمی درخصوص نشست شب گذشته این کمیسیون با رئیس و مسئولان سازمان برنامه و بودجه تصریح کرد: در این نشست ۲ موضوع؛ اصلاح احکام بودجه ۱۴۰۱ و همچنین نحوه بررسی بودجه در مجلس مورد بررسی قرار گرفت.

دولت ۱۵ آذرماه لایحه بودجه ۱۴۰۱ را تقدیم مجلس می‌کند

وی افزود: ما با دولت پیشین به توافق نرسیدیم، اما در توافق با دولت جدید مقرر شد؛ بودجه ۱۴۰۱ با هماهنگی دولت و مجلس و با اعمال اصلاحات ساختاری تقدیم مجلس شود.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: همچنین در راستای هماهنگی دولت و مجلس مقرر شد تا پس از تقدیم لایحه بودجه به مجلس و بررسی آن در کمیسیون‌های مختلف در بازه زمانی مشخص، کلیات آن «قبل از بررسی در کمیسیون تلفیق» در صحن بررسی و در صورت تصویب به کمیسیون تلفیق و در صورت عدم تصویب به دولت ارجاع شود.

پورابراهیمی افزود: این موضوع نیاز به اصلاح آیین نامه و رای نمایندگان دارد که البته طرح آن در کمیسیون آیین نامه داخلی در حال نهایی شدن است و به زودی در دستور کار قرار می‌گیرد.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر