کد خبر: ۳۶۰۹
۱۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۱
«محمودرضا کبیری یگانه» با حکم مهدی چمران سرپرست جدید روابط عمومی شورای اسلامی شهر تهران شد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران طی حکمی محمودرضا کبیری یگانه را به عنوان سرپرست جدید روابط عمومی شورای اسلامی شهر تهران منصوب کرد.

به گزارش اکوپل نیوز، مهدی چمران در این حکم خطاب به کبیری یگانه اشاره کرده است: امیدوارم در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) با درایت، سعه صدر و استفاده از امکانات و ظرفیت‌های موجود، در ایجاد تغییر و تحول سازنده درفرایند اطلاع رسانی و تعامل با اصحاب رسانه، با رعایت کامل قوانین و مقررات موفق و موید باشید.

«محمودرضا کبیری یگانه» سرپرست روابط عمومی شورای شهر تهران شد

محمودرضا کبیری یگانه دارای مدرک دکترا و دانش آموخته رشته‌های علوم ارتباطات اجتماعی و مدیریت رسانه است و فعالیت‌های حرفه‌ای و تخصصی خود را با عناوینی همچون مدرس دانشگاه، مولف، محقق، کارشناس برنامه‌های صدا و سیما دنبال کرده است.

وی در سال ۱۳۹۴ به عنوان مدیر برتر ارتباطی استان تهران معرفی شده و دارنده لوح تقدیر از باشگاه رسانه‌ای جهان اسلام است.

مدیر روابط عمومی معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران، مدیر روابط عمومی سازمان پایانه‌ها و پارک سوار‌های شهرداری تهران و عضو اتاق فکر معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران بخشی از فعالیت‌های حرفه‌ای وی به شمار می‌آید.

سرپرست جدید روابط عمومی شورای ششم شهر تهران دارای مقالات متعدد علمی در حوزه رسانه و ارتباطات همچنین نویسنده مجموعه «تکنیک‌ها و شگرد‌های رسانه ای» است و کتاب «ژئومدیا» را نیز در دست انتشار دارد. وی عضویت شورای عالی راهبردی اندیشکده رسانه و فضای مجازی را نیز در کارنامه حرفه‌ای خود دارد.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر